Najlepsze Kreatory Sklepów Online

Chcesz przejść od razu do odpowiedzi? Najlepszym kreatorem stron dla ecommerce dla większości ludzi jest Zyro.

Jeśli chcesz rozpocząć sprzedaż online, musisz zbudować stronę internetową, która poradzi sobie ze wszystkim – zapasami, płatnościami i wysyłką. Korzystanie z Kreatora witryn ecommerce to najszybszy i najłatwiejszy sposób na stworzenie portalu sprzedaży online, wszystko w ramach jednej platformy.

Twórcy witryn Ecommerce biorą domysły ze sprzedaży online i są najlepszą opcją do rozważenia, jeśli budujesz witrynę od zera. Te potężne narzędzia do budowania stron internetowych są o wiele łatwiejsze niż samodzielne łączenie i integrowanie całej witryny.

Oprócz obsługi podstaw, niektóre nawet zawierają narzędzia do sprzedaży firmy, przyciągając świeżych klientów do sklepu internetowego. Ale znalezienie odpowiedniego rozwiązania wśród wielu dostępnych obecnie na rynku może być trudne.

Przejrzałem poniżej osiem najlepszych kreatorów witryn ecommerce. Skorzystaj z tego przewodnika, aby znaleźć odpowiedni dla siebie.

Top 5 Najlepszych Kreatorów Witryn Ecommerce

 1. Zyro – Najlepszy kreator witryn ecommerce dla początkujących
 2. Wix eCommerce – Najlepszy do uruchomienia sklepu w kilka minut
 3. Shopify – Najbardziej konfigurowalny kreator witryn ecommerce
 4. Squarespace – Najwyższej jakości szablony stron
 5. Weebly – Najtańszy dla małych firm

Poniżej wyjaśnię najważniejsze funkcje, korzyści, ceny i konkretne przypadki użycia platform. Wskażę również ewentualne wady i wady.

#1-Zyro – najlepszy kreator witryn Ecommerce dla początkujących

 • Cena zaczyna się od $1.70 / mc
 • Łatwy interfejs użytkownika
 • Kreator stron „przeciągnij i upuść”
 • Mnóstwo opcji płatności

Zyro oferuje bardzo przyjazne dla początkujących doświadczenie w bardzo przystępnej cenie.

Korzystając z narzędzi typu „przeciągnij i upuść”, będziesz mógł dokładnie określić, jak ma wyglądać Twoja witryna i zobaczyć, jak się zmienia w czasie rzeczywistym. W rzeczywistości będziesz mógł bardzo szybko skonfigurować i uruchomić swoją witrynę.

Jest to również znane jako metoda budowania strony internetowej „to, co widzisz, to, co dostajesz”. Nie potrzebujesz żadnej wiedzy o kodowaniu. Nie musisz przełączać się między trybem „podglądu” a trybem edycji. Wszystko, czego potrzebujesz, to przeciągnij i upuść elementy zgodnie ze swoimi dokładnymi specyfikacjami.

Facebook, Instagram, Amazon i wiele innych witryn internetowych, w których możesz promować i sprzedawać swoje produkty.

Istnieje mnóstwo różnych konfigurowalnych motywów w dziewięciu kategoriach—dzięki czemu możesz wybrać idealny dla swojej firmy.

Jedną z rzeczy, która pomaga odróżnić Zyro od konkurencji, są ich potężne narzędzia biznesowe AI. Te narzędzia wykorzystują sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, aby pomóc Ci stworzyć tożsamość marki za pomocą:

 • Generator nazw firm
 • Generator sloganów
 • Logo maker
 • Generator treści AI
 • AI heatmap

Generator treści AI dostarczy treści przyjazne SEO dla Twojej witryny. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy są nowicjuszami w pisaniu kopii w Internecie lub dla każdego, kto może być trochę zdenerwowany wyborem słów.

Obecnie ich ceny i plany są następujące:

 • Podstawowe – $1.30 miesięcznie
 • Unleashed – $1.79 miesięcznie
 • Ecommerce – $8.99 miesięcznie
 • Ecommerce+ – $13.99 miesięcznie

Jak widać, nawet najdroższy plan jest nadal dość przystępny.

Jeśli naprawdę chcesz w pełni wykorzystać swoje doświadczenie ecommerce z Zyro, zdecydowanie sugeruję, abyś skorzystał z planu Ecommerce przynajmniej. Zapewni to nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość, a także bezpłatną domenę, możliwość przyjmowania płatności online i ich funkcjonalność e-commerce.

Zacznij od Zyro.

#2-Wix eCommerce-najlepszy sposób na zdobycie sklepu w ciągu kilku minut

 • Zaczyna się od $23 / miesiąc
 • Ponad 50 metod płatności
 • Zbuduj stronę w zaledwie kilka minut
 • 300 USD w bonach reklamowych w cenie

Wix jest jednym z najpopularniejszych kreatorów stron internetowych. Firma uczyniła proces tworzenia strony tak łatwym i przyjemnym, jak to tylko możliwe.

Nic więc dziwnego, że ich rozwiązanie w sklepie internetowym, Wix eCommerce, sprawia, że rozpoczęcie sprzedaży online w mgnieniu oka jest równie łatwe.

Wix rozwinął się w ostatnich latach, dodając poważne mięśnie do możliwości e-commerce, które oferują użytkownikom. Wix eCommerce to nie tylko dodatek do sklepu do zwykłego Kreatora Stron; to kompletne zintegrowane rozwiązanie biznesowe online zawierające pełny zestaw imponujących narzędzi i funkcji.

Na początek jest to bardzo intuicyjne. Użyj jednego z setek dostępnych szablonów, aby szybko przygotować witrynę sklepową. Wystarczy dostosować kolory i dodać logo, aby dopasować je do marki, a następnie dodać produkty.

Możesz też oprzeć się na sztucznej inteligencji Adi Buildera Wix, który stworzy to wszystko za Ciebie (w zaledwie kilka minut) po odpowiedzi na kilka pytań.

Tak długo, jak masz w głowie obraz tego, czego chcesz, Wix cię tam zaprowadzi.

Nazwij to najkrótszą odległością między brakiem sklepu a uruchomieniem profesjonalnej witryny ecommerce.

Jeśli tworzysz nową witrynę ecommerce po raz pierwszy, prostota Wix znacznie ułatwi Ci życie. Jego niezwykle wszechstronna platforma jest praktycznie dostosowana do kogoś, kto nie ma doświadczenia w tworzeniu stron internetowych.

Ale tylko dlatego, że Wix eCommerce jest łatwy w użyciu, nie oznacza to, że oszczędza na ważnych funkcjach.

Każdy plan oferuje nieograniczoną przepustowość dla Twojego sklepu internetowego, a także bezpłatną domenę na rok i nieograniczoną liczbę produktów.

Otrzymujesz również hojne 300 $W cyfrowych voucherach reklamowych, dzięki czemu możesz zwiększyć świadomość swojego nowego sklepu internetowego. To jest $100 każdy dla Google Ads, Bing Ads i ofert lokalnych.

Warto również zauważyć, że wszystkie płatności online ze sklepu Wix są w 100% wolne od prowizji. To jest ogromny skorzystaj, ponieważ wiele innych platform e-commerce zmniejsza swoje przychody.

Wix eCommerce jest pełen funkcji, które pomagają rozwijać i pielęgnować Twój sklep internetowy.

Możesz z łatwością śledzić i zarządzać zamówieniami, płatnościami, zapasami, współczynnikami konwersji i przychodami z poziomu Pulpitu Wix. Szybko się z tym uporasz.

Każdy pakiet eCommerce pozwala sprzedawać subskrypcje i wdrażać plany cenowe oprócz sprzedaży produktów. Możesz nawet zapisać metody płatności i adresy dostaw lojalnych klientów, aby ułatwić im realizację transakcji.

Tak naprawdę to tylko drapiemy się po powierzchni. Plany Wix eCommerce obejmują również:

 • Odzyskiwanie porzuconych koszyków
 • Optymalizacja mobilna
 • Wix chat
 • Ponad 50 metod płatności
 • Wysyłka globalna
 • Kupony i rabaty
 • Funkcje restauracji (zamówienia online, rezerwacje, menu)
 • Zarządzanie biletami i wydarzeniami
 • Rezerwacja online

Narzędzia SEO Wix są kolejnym dużym wyróżnikiem. Pozwalają zoptymalizować witrynę pod kątem urządzeń mobilnych, tworząc automatyczną, przyjazną dla urządzeń mobilnych wersję witryny podczas jej dostosowywania. Dzięki nim Twoja witryna jest również wyświetlana w Google w ciągu 60 sekund.

Wix ’ s AppMarket zapewnia ponad 250 doskonałych aplikacji z usług takich jak MailChimp, Quickbooks i HubSpot, aby bezproblemowo zintegrować się z Twoją witryną. W ten sposób możesz skorzystać z ich oferty, aby rozwijać swoją firmę.

Wix eCommerce pricing jest dostępny w trzech planach:

 • Business Basic – $23 / miesiąc
 • Biznes Bez Ograniczeń – $27 / miesiąc
 • VIP biznes – $49 miesięcznie

Każdy poziom dodaje więcej przydatnych funkcji do arsenału sklepu internetowego, w tym obsługę wielu walut, narzędzia dropshipping, niestandardowe raportowanie, programy lojalnościowe i wiele innych.

Istnieje również wszechstronny, w pełni niestandardowy plan Wix Enterprise, który zaczyna się od $ 500 miesięcznie.

Wix ma tańsze plany, ale są one przeznaczone dla witryn osobistych lub portfolio. Jeśli chcesz akceptować płatności online, Plan Business Basic jest najniższym dostępnym planem, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Aby zaoszczędzić trochę pieniędzy, zawsze możesz zarejestrować się w Darmowym planie Wix bez możliwości przyjmowania płatności online, zbudować osobistą stronę internetową z Wix bez żadnych kosztów, a następnie przejść na plan Wix eCommerce, gdy będziesz gotowy do rozpoczęcia sprzedaży.

Jeśli nie jesteś zadowolony z Wix, zawsze możesz anulować w ciągu 14 dni, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Wypróbuj Wix eCommerce przez 14 dni za darmo.

#3-Shopify – Najbardziej Konfigurowalny Kreator Witryn Ecommerce

 • Cena zaczyna się od $29 / miesiąc
 • 70 + tematów
 • Wbudowana bramka płatności
 • Obsługa klienta 24/7

Shopify jest jedną z najpopularniejszych platform e-commerce.

To dlatego, że jest to najpotężniejszy kreator witryn e-commerce na rynku. Ten internetowy system CMS zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby skonfigurować i zarządzać swoim sklepem online.

Aby rozpocząć, wybierz jeden z darmowych i premium szablonów Shopify 70+.

Każdy motyw ma ustawienia, które pozwalają dostosować wszystko do własnych upodobań. Dodaj funkcje i funkcjonalności do swojego sklepu, instalując aplikacje ze sklepu z aplikacjami Shopify.

Podoba mi się, że wszystkie płatności są obsługiwane bezpośrednio przez platformę. Dzięki bramce Shopify Payments wbudowanej w twój plan nie musisz łączyć żadnych zewnętrznych procesorów, aby akceptować płatności. Możesz więc natychmiast rozpocząć sprzedaż.

Zawsze możesz jednak użyć innej bramki płatności, wybierając jedną z ponad 100 procesorów płatności, które integrują się z Shopify.

Wszystkie plany są dostarczane z hostingiem, nieograniczonym przekierowaniem poczty e-mail, nieograniczoną przepustowością i siecią dostarczania treści dla optymalnej wydajności. Skorzystasz również z narzędzi marketingowych i SEO, optymalizacji mobilnej i analityki.

Shopify oferuje całodobową obsługę klienta przez telefon, e-mail i czat na żywo.

Dzięki Shopify możesz skonfigurować dropshipping, konta klientów, kierować reklamy na porzucone koszyki, oprogramowanie POS i zarządzać stawkami wysyłki. Istnieje rozbudowana platforma aplikacji Shopify, aby dodać dowolną funkcję

Oto przegląd planów i cen Shopify:

 • Podstawowe Shopify – $29 miesięcznie
 • Shopify – $79 miesięcznie
 • Zaawansowane Shopify – $299 miesięcznie

Skonsultuj się z ekspertem ds. sprzedaży Shopify, jeśli budujesz duży sklep ecommerce i potrzebujesz rozwiązania na poziomie przedsiębiorstwa. Możesz wypróbuj Shopify bezpłatnie przez 14 dni.

# 4 – Squarespace-Szablony Stron Najwyższej Jakości

 • Wspaniałe, piękne szablony
 • WYSIWYG builder
 • Dostosuj szablony, aby tworzyć własne projekty
 • Funkcje Ecommerce

Squarespace oferuje funkcjonalność e-commerce wbudowaną bezpośrednio w swoje plany, co nie ma miejsca w przypadku większości tradycyjnych kreatorów stron internetowych.

Być może powodem, dla którego większość ludzi je kocha, są ich piękne, nagradzane projekty szablonów.

Nie ma znaczenia, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, który uwielbia wskakiwać i tworzyć stronę internetową zgodnie z Twoimi specyfikacjami projektowymi, czy jesteś kompletnym początkującym, który chce po prostu fantastycznie wyglądającej strony internetowej zaraz po wyjęciu z pudełka.

Każdy może zbudować nowoczesny i atrakcyjny wizualnie sklep ecommerce za pomocą Squarespace.

Każdy element stron można łatwo dostosować za pomocą intuicyjnego i wysoce responsywnego kreatora przeciągnij i upuść.

Squarespace ma nagradzane szablony, które są specjalnie zaprojektowane dla sklepów internetowych. Niezależnie od tego, czy sprzedajesz produkty, usługi, subskrypcje czy towary cyfrowe, Squarespace ma rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Aplikacja mobilna Squarespace pozwala zarządzać i edytować witrynę w podróży. Możesz go również użyć jako rozwiązania POS, jeśli masz fizyczne lokalizacje.

Squarespace ma wbudowane narzędzia SEO, narzędzia do blogowania, analitykę i wszystko, czego potrzebujesz, aby twój sklep internetowy odniósł ogromny sukces.

Istnieją setki aplikacji wbudowanych w Squarespace. Nie ma jednak sklepu z aplikacjami ani rynku do instalacji jednym kliknięciem. Jeśli więc chcesz zainstalować aplikację innej firmy, która nie jest jeszcze wbudowana w Squarespace, musisz użyć zastrzyku kodu.

Squarespace ma cztery różne plany, z których trzy mają w pełni zintegrowane funkcje e-commerce:

 • Osobiste – $12 miesięcznie
 • Biznes – $18 miesięcznie
 • Handel Podstawowy – $26 miesięcznie
 • Zaawansowany Handel – $40 miesięcznie

Sprzedaż Online zaczyna się od biznesplanu. Chociaż polecam podstawową opcję handlu jako minimum dla większości z was.

Ta opcja zawiera 0% opłat transakcyjnych, POS, analitykę e-commerce, konta klientów i inne funkcje, które będą potrzebne do twojej dyspozycji po rozpoczęciu sprzedaży online. To jest warte dodatkowych 8 dolarów miesięcznie.

Ponieważ Twoja firma skaluje się i potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji, zawsze możesz przejść na Plan Advanced Commerce. Ale możesz nie potrzebować tego pierwszego dnia, jeśli zaczynasz nowy sklep od zera.

Wszystkie plany są dostarczane z obsługą klienta 24/7. Możesz wypróbować Squarespace za darmo z 14-dniowym okresem próbnym.

#5-Weebly – najbardziej przystępny cenowo Kreator Witryn Ecommerce dla małych firm

 • Cena zaczyna się od $12 / mo
 • Przeciągnij i upuść Kreator stron
 • Dodaj wyszukiwanie produktów do swojego sklepu
 • Integracja z PayPal, Square i Stripe

Weebly to kolejny znany Kreator stron internetowych, który oferuje bezpłatny plan na zawsze. W rzeczywistości ten plan sprawił, że moja lista najlepszych darmowych kreatorów stron internetowych na rynku.

Niestety, bezpłatny plan nie obejmuje możliwości e-commerce. Nadal jednak można go używać do testowania platformy Weebly przed przejściem na płatną subskrypcję.

Ich plany eCommerce builder są nadal jednymi z najniższych cen. To sprawia, że Weebly jest jedną z najtańszych opcji, na które można spojrzeć.

Możesz akceptować płatności za pomocą popularnych bramek, takich jak PayPal, Stripe i Square.

Weebly ułatwia przedsiębiorcom nawiązanie obecności w Internecie i ekspansję dzięki e-commerce. Tak więc, jeśli masz już małą lub lokalną firmę, polecam Weebly jako najlepsze rozwiązanie dla ciebie.

Ponieważ Weebly jest zasilany przez Square, bardzo łatwo jest zintegrować Square POS z systemem sprzedaży online. Będziesz mógł zarządzać swoimi produktami i zapasami w jednym miejscu.

Kreator stron typu „przeciągnij i upuść” umożliwia uruchomienie sklepu przy minimalnym wysiłku i bez kodowania.

Otrzymasz narzędzia do poczty e-mail, SEO, statystyk witryny, wysyłki, zapasów i innych. Pomóż swoim klientom znaleźć to, czego szukają, dodając wyszukiwanie produktów Weebly do twojego sklepu internetowego. Dodaj odznaki do produktów, gdy produkty trafią do sprzedaży lub gdy dostępność stanie się ograniczona.

Oto ceny Weebly dla sklepów internetowych:

 • Pro – $12 miesięcznie
 • Biznes – $25 miesięcznie
 • Business Plus – $38 miesięcznie

Plan Pro jest dość prosty, ale jest niedrogi, jeśli nie potrzebujesz żadnych złożonych funkcji e-commerce. To w zasadzie tylko koszyk z możliwością przyjmowania płatności.

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać możliwości Weebly, potrzebujesz co najmniej biznesplanu.

Wypróbuj bezpłatny plan Weebly na zawsze i użyj go jako rozszerzonego bezpłatnego okresu próbnego przed oficjalnym uruchomieniem sklepu internetowego.

Jak znaleźć najlepszy kreator stron Ecommerce dla Ciebie

Przetestowaliśmy wszystkie powyższe platformy ecommerce przy użyciu rygorystycznych kryteriów, co pozwoliło nam odkryć mocne i słabe strony każdej z nich, a także to, co wyróżnia je od siebie.

Możesz użyć tej samej metodologii, której użyliśmy w twoim własnym procesie decyzyjnym. Ale ostatecznie najlepszy dla ciebie będzie wyjątkowy dla Twoich potrzeb. W końcu skromny sklep internetowy sprzedający domowe towary będzie miał inne potrzeby niż siedmiocyfrowa firma dropshipping.

Uważamy jednak, że te elementy są najważniejsze przy rozważaniu platformy:

Łatwy w użyciu (bez utraty jakości)

Jeśli tworzysz swoją pierwszą witrynę ecommerce, prawdopodobnie nie masz doświadczenia w budowaniu stron internetowych. Ale bez znajomości kodu lub projektowania stron internetowych tworzenie witryny może być frustrujące i stresujące.

Dlatego chcesz znaleźć platformę, która ułatwia tworzenie pięknej, ale potężnej witryny.

Nie tylko oznacza to, że możesz uruchomić szybciej, ale także oszczędza pieniądze i czas, który w przeciwnym razie wydałbyś na zrobienie tego samemu lub u projektanta stron internetowych (który czasami może kosztować ponad 10,000zł).

Nawet jeśli masz bardziej złożone potrzeby, takie jak wiele cyfrowych witryn sklepowych lub większe zapasy produktów, nadal potrzebujesz narzędzia do tworzenia stron internetowych, które jest łatwe w użyciu dzięki prostej krzywej uczenia się.

Dobry Kreator stron internetowych sprawia, że proces jest prosty dla Ciebie na wiele różnych sposobów. Na przykład Wix wykorzystuje potężną technologię AI, aby pomóc Ci stworzyć witrynę od podstaw, gdy odpowiesz na kilka szybkich pytań. Jeśli szukasz najprostszej opcji, zdecydowanie wybierz Wix.

Wiele stron internetowych na tej liście, takich jak Squarespace i Zyro, wykorzystuje technologię przeciągania i upuszczania, dzięki czemu możesz łatwo dostosować swoją stronę. Daje to większą swobodę w zakresie wyglądu witryny bez konieczności wpisywania pojedynczej linii kodu.

Możliwość dostosowywania

Podczas gdy szukaliśmy łatwych w użyciu kreatorów witryn ecommerce, chcieliśmy również upewnić się, że ci, którzy chcieli bardziej dostosować swoją stronę, mogą to zrobić.

Twórcy na tej liście zawierają wiele narzędzi i funkcji, które pomogą Ci dostosować Twoją witrynę. Facebook, Shopify, narzędzia do marketingu e—mailowego, boty czatu na żywo i inne-aby zbudować odpowiednią witrynę dla Twojej firmy.

Te integracje z mediami społecznościowymi mogą być szczególnie pomocne, jeśli planujesz mieć wielokanałowy biznes ecommerce.

Jeśli jest to coś, co Cię interesuje, zdecydowanie przyjrzyj się platformie Shopify. Facebook, Instagram, Pinterest, Google Shopping, eBay, Amazon i wiele innych.

Jeśli posiadasz magazyn z zapasami, poszukaj łatwej integracji z systemem zarządzania magazynem i systemami logistyczno-spedycyjnymi.

Innym obszarem, który te platformy mogą zaoferować, są narzędzia SEO. Niektóre oferty, takie jak Wix, Shopify i Weebly, pomagają tworzyć przyjazne dla Google strony internetowe i artykuły z sugestiami podczas dostosowywania witryny.

Często narzędzia te są opcjonalne i mają postać wtyczek lub funkcji pulpitu nawigacyjnego. Ogólnie rzecz biorąc, mogą być niezwykle pomocne, jeśli planujesz używać marketingu SEO w ramach strategii rozwoju.

Szablony oferowane przez te strony internetowe oferują również różne poziomy dostosowywania. Będziesz chciał się upewnić, że dają Ci opcje, które musisz dopasować do swojej marki.

Jakość i różnorodność szablonów

Każdy z kreatorów stron na tej liście zawiera wiele różnych szablonów, dzięki którym możesz łatwo stworzyć świetną stronę internetową dla swojej firmy ecommerce. Przeglądając szablony dla każdego z budowniczych na tej liście, przyjrzeliśmy się dwóm obszarom:

 • Jakość: Chcieliśmy, aby oferowane szablony przyciągały wzrok i były atrakcyjne wizualnie. Uważamy, że lepiej jest zaoferować kilkanaście naprawdę pięknych szablonów ponad 100 szablonów „meh”.
 • Odmiana: Chociaż szablony musiały dobrze wyglądać, trzeba było również mieć zdrową różnorodność do wyboru. Pomaga to upewnić się, że Kreator stron ecommerce może być dobrze dopasowany do twojej konkretnej marki i wyglądu, a nie wyglądać identycznie do innych.

Szablony oferowane przez każdą platformę różnią się-czasami drastycznie-od siebie.

Na przykład Squarespace kładzie duży nacisk na efekty wizualne—błyszczące i żywe zdjęcia, piękną sztukę, wspaniały design i tak dalej. Jeśli Twoja witryna e-commerce ma wiele produktów, które mogą tworzyć silne obrazy (np. firmy fotograficzne i artystyczne), Squarespace nie ma wątpliwości.

Jeśli szukasz witryny ecommerce, która również w dużej mierze opiera się na blogu w celach content marketingowych, bardzo polecam coś takiego jak Wix. Oferują szablony 500+, z których większość zawiera bloga wraz z komponentem ecommerce. Z łatwością oferują najwięcej opcji dla szablonów na tej liście.

Warto jednak wspomnieć, że Weebly to kolejna platforma, która jest niezwykle wszechstronna, pozwalająca robić wiele różnych rzeczy ze swoją witryną.

Jeśli chcesz uruchomić tylko czystą witrynę ecommerce i naprawdę w tym uczestniczyć, Shopify i Zyro to platformy, które Gorąco polecam. Ich szablony projektowe naprawdę pozwalają zoptymalizować pod kątem sprzedaży i stworzyć najlepszą witrynę dla konkretnych produktów.

Dodatkowe Względy (Ale Nie Łamacze Deal)

Były też inne elementy, które brałem pod uwagę, ale nie były łamaczami transakcji, gdy przyszło do mojej ostatecznej decyzji z tą listą. Mogą być dla Ciebie ważne, więc chcę na nie spojrzeć.

Elastyczna obsługa klienta: Upewnij się, że wybrany przez Ciebie kreator witryn ecommerce pomoże Ci szybko odpowiedzieć na wszelkie pytania. W końcu, jeśli Twoja witryna ulegnie awarii w trakcie uruchamiania produktu, chcesz to naprawić jak najszybciej.

Analityka i raportowanie. Pomaga to śledzić ruch i zaangażowanie w witrynie-i może pomóc w ich ulepszeniu.

Integracja poczty e-mail. Jeśli planujesz skalować swoją firmę i chcesz poważnie zająć się brandingiem, na pewno chcesz uzyskać markowy adres e-mail za pomocą domeny sklepu ecommerce. Niektóre platformy, takie jak Wix, umożliwiają utworzenie markowego adresu e-mail lub zakup go na swojej stronie internetowej.

Cennik: Nie zrozum mnie źle, ceny są ważne. Jednak nie było to koniecznie zerwanie umowy o sposób ułożenia tej listy. To dlatego, że wszystkie oferty na tej liście są zgodne z tym, co uważam za standard branżowy.

Konstruktor taki jak Shopify może być na droższym końcu spektrum, ale nic zbyt skandalicznego, biorąc pod uwagę ich jakość i mocne oferty.

Poziomy cen dla każdej oferty z tej listy są w przybliżeniu równoważne ze sobą i mają tendencję do oferowania bezpłatnej wersji z minimalnymi funkcjami lub (przynajmniej) bezpłatną wersją próbną.

Streszczenie

Jeśli szukasz kompleksowego rozwiązania do budowy witryny ecommerce, nie szukaj dalej niż opcje z tej listy.

Poniżej umieściłem opcję dla każdego rodzaju strony internetowej. Oto podsumowanie moich najlepszych wyborów dla najlepszych kreatorów witryn ecommerce, aby zobaczyć, która kategoria pasuje do twojej wyjątkowej sytuacji:

 1. Zyro – Najlepszy kreator witryn ecommerce dla początkujących
 2. Wix eCommerce – Najlepszy do uruchomienia sklepu w kilka minut
 3. Shopify – Najbardziej konfigurowalny kreator witryn ecommerce
 4. Squarespace – Najwyższej jakości szablony stron
 5. Weebly – Najtańszy dla małych firm

Są to najlepsze wybory do budowy nowego sklepu internetowego od podstaw.