Najlepsze Oprogramowanie Do Zdalnego Dostępu

Chcesz przejść od razu do odpowiedzi? Najlepszym oprogramowaniem do zdalnego dostępu dla większości ludzi jest zdecydowanie TeamViewer.

Za pomocą kilku kliknięć oprogramowanie do zdalnego dostępu umożliwia jednemu komputerowi przeglądanie lub przejmowanie kontroli nad innym komputerem. Te komputery nie muszą być w tej samej sieci, aby to działało.

Działy IT mogą zapewnić pracownikom wsparcie techniczne lub zwiększyć bezpieczeństwo w całym ich stosie. Przedstawiciele serwisowi mogą wskoczyć na komputer klienta, aby rozwiązać problem. Zespoły sprzedaży mogą zapewnić demo na żywo bez wychodzenia z biura.

To tylko zarysowanie powierzchni tego, co najlepsze oprogramowanie do zdalnego dostępu może zrobić.

Ale ponieważ jest tak potężny, musisz być ostrożny-ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to dać tego typu kontrolę niewłaściwej osobie. Potrzebujesz bezpiecznego oprogramowania do zdalnego dostępu, które zapewni bezpieczeństwo Twojej firmie i klientom.

TOP 5 Najlepszych Programów Do Zdalnego Dostępu

Po szeroko zakrojonych badaniach na rynku dostępnych jest zaledwie siedem rozwiązań zdalnego dostępu, które mogę śmiało polecić.

 1. TeamViewer – najlepsze oprogramowanie do zdalnego dostępu dla urządzeń Mac i iOS.
 2. Chrome Remote Desktop – najlepsze darmowe rozszerzenie przeglądarki dla oprogramowania do zdalnego dostępu.
 3. RemotePC – najlepsze oprogramowanie do zdalnego dostępu do łatwej konfiguracji i skalowania.
 4. Splashtop – najlepsze oprogramowanie do zdalnego dostępu dla osób indywidualnych i małych zespołów.
 5. ConnectWise Control – najlepsze oprogramowanie do zdalnego dostępu do zdalnego dostępu bez nadzoru.

Znajdź szczegółową recenzję z konkretnymi przypadkami użycia dla każdego z nich na naszej liście poniżej.

#1-TeamViewer-najlepszy dla urządzeń Mac i iOS

 • Bezpłatny do użytku osobistego
 • Zaczyna się od $49 dla firm
 • Obsługa iphone ’ ów, iPadów i komputerów Mac
 • 14-dniowy darmowy okres próbny

Historycznie oprogramowanie do zdalnego dostępu było trudne do obsługi urządzeń Mac i iOS. Firmy korzystały z komputerów PC i starały się wspierać klientów korzystających z komputerów Mac. Ale TeamViewer nie ma tych problemów. W rzeczywistości to narzędzie do zdalnego dostępu może nawet obsługiwać wszystkie urządzenia z systemem iOS-w tym iPhone ’ y i iPady.

To sprawia, że są jednym z najpopularniejszych rozwiązań zdalnego dostępu w Internecie. Jest używany przez ponad 400 000 osób i łączy ponad dwa miliardy urządzeń.

Dla osób indywidualnych i do użytku osobistego TeamViewer jest zawsze bezpłatny.

Licencje biznesowe zaczynają się od 119,90zł miesięcznie za pojedyncze miejsce. Dla wielu użytkowników cena zaczyna się od 239,90zł miesięcznie za licencję premium. W przypadku małych zespołów, które potrzebują wielu miejsc i do trzech kolejnych sesji, ceny zaczynają się od 469,90zł miesięcznie.

Możesz wypróbować dowolny biznesplan za darmo przez 14 dni.

Minusem TeamViewer jest to, że musisz kupić dodatkowe licencje, aby obsługiwać więcej niż trzy sesje jednocześnie. Jeśli jednak potrzebujesz więcej niż dziesięciu jednoczesnych sesji, skontaktuj się z zespołem sprzedaży, aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do niestandardowych cen dla przedsiębiorstw.

TeamViewer ma również nową funkcję rozszerzonej rzeczywistości o nazwie TeamViewer Pilot. Jest przeznaczony do zdalnego wsparcia dla pracowników serwisowych w terenie lub techników na miejscu w celu rozwiązywania problemów w rzeczywistym świecie.

#2-Google Pulpit Zdalny Chrome-Najlepsze Darmowe Rozszerzenie Przeglądarki

 • Darmowy
 • Mniej niż 60 sekund na instalację
 • Wymaga Google Chrome
 • Łatwy w użyciu

Dla tych, którzy szukają szybkiego, łatwego i bezpłatnego sposobu korzystania z oprogramowania do zdalnego dostępu, rozszerzenia pulpitu zdalnego Chrome to solidny wybór.

Skonfiguruj komputer tak, aby był dostępny dla innego urządzenia, po prostu pobierając i instalując rozszerzenie w przeglądarce Google Chrome. Cały proces trwa mniej niż minutę. To takie proste.

Aby udostępnić komputer komuś innemu, wystarczy wygenerować kod pomocy technicznej i wysłać go do innego użytkownika. Gdy użytkownik wprowadzi kod na swoim urządzeniu, będzie miał pełny dostęp do komputera. Osoba udzielająca wsparcia nie wymaga instalacji. Muszą tylko wprowadzić kod dostępu online. Możesz zatrzymać sesję w dowolnym momencie.

Zdalny pulpit Chrome to bezproblemowe rozwiązanie do zdalnego dostępu. Nie jest to idealne rozwiązanie do obsługi klienta, zespołów IT ani do jakichkolwiek celów biznesowych na dużą skalę.

Polecam zdalny pulpit Chrome jako rozwiązanie jednorazowe W przeciwieństwie do ciągłego użytkowania. Jeśli potrzebujesz szybkiego dostępu do czyjegoś komputera do pracy lub potrzebujesz pomocy na własnym urządzeniu, możesz użyć tej wtyczki jako sposobu na przekazanie kontroli nad urządzeniem innemu użytkownikowi.

Jest bezpłatny na zawsze, ale musisz Google Chrome, aby to działało.

#3 -RemotePC-najlepszy do łatwej konfiguracji i skalowania

 • Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami
 • Łatwe skalowanie
 • Świetne rabaty promocyjne
 • 30-dniowy darmowy okres próbny

RemotePC to proste i proste rozwiązanie do zdalnego dostępu.

Nie ma Z kim rozmawiać. Brak skomplikowanego procesu dostosowywania. Zamiast pobierać w kilka minut ze wsparciem na:

 • Windows PC
 • Mac
 • Linux
 • iOS
 • Android
 • Chrome OS
 • Fire OS

Bez względu na to, do jakich urządzeń chcesz uzyskać zdalny dostęp, RemotePC może spełnić twoje potrzeby. RemotePC ma również szeroki zakres planów i opcji cenowych, w zależności od tego, dlaczego potrzebujesz oprogramowania do zdalnego dostępu.

RemotePC ma twoje plecy bez względu na to, czego potrzebujesz.

Oferują również naprawdę świetne ceny promocyjne. Otrzymasz 25% zniżki na pierwszy rok lub 50% zniżki na pierwsze dwa lata.

Ale niezależnie od wybranego planu i okresu promocyjnego, cena zostanie odnowiona po zwykłej cenie.

RemotePC to prywatny i bezpieczny sposób na zdalny dostęp do komputerów. Możesz nawet uzyskać dostęp do urządzeń z Internetu, bez dodatkowego oprogramowania lub instalacji (zakładając, że masz już zainstalowany program RemotePC na urządzeniu, do którego chcesz uzyskać dostęp).

Skonfiguruj jednorazowe sesje natychmiastowego dostępu, dając współpracownikom lub zespołowi pomocy technicznej unikalny identyfikator i Kod dostępu.

RemotePC umożliwia transfer plików, zdalne drukowanie, czat na żywo i możliwość nagrywania zdalnych sesji. Łatwo jest dodać komputery zdalne do planu w miarę skalowania potrzeb; nie wymaga dodatkowego oprogramowania ani sprzętu.

Wypróbuj RemotePC za darmo z 30-dniową wersją próbną.

#4 — Splashtop-najlepsze dla osób indywidualnych i małych zespołów

 • Zaczynając od $5 miesięcznie
 • 20% zniżki dla 4+ użytkowników
 • Zaufało nam ponad 200 000 firm
 • 7-dniowy darmowy okres próbny

Splashtop zaufało ponad 200 000 firm i 30 milionów użytkowników na całym świecie. Jest to idealne rozwiązanie dla indywidualnych użytkowników biznesowych, przedsiębiorców i małych zespołów.

To z powodu ich Gwiezdnych cen. Począwszy od zaledwie 5 USD miesięcznie dla indywidualnego użytkownika, będziesz mieć zdalny dostęp dla maksymalnie 2 komputerów.

Uzyskaj dostęp do komputerów z dowolnego urządzenia, w tym Windows, Mac, Chromebook, Android, iOS i innych. Będziesz mieć możliwość przesyłania plików, drukowania zdalnego, dostępu do dźwięku i przełączania się między monitorami.

Jest to idealne rozwiązanie, jeśli pracujesz solo.

To powiedziawszy, oferują one również świetne opcje w skali. Dla dodatkowych użytkowników i możliwości dostępu do dodatkowych komputerów, Splashtop ma inny plan, który kosztuje $7.50 na użytkownika dla maksymalnie 10 komputerów na użytkownika.

Jest to idealne rozwiązanie dla mniejszych zespołów lub nawet pojedynczych użytkowników, którzy wyrosli z podstawowego planu dla dwóch urządzeń. Otrzymasz również 20% zniżki, jeśli masz czterech lub więcej użytkowników.

Warto zauważyć, że rozliczenia z miesiąca na miesiąc nie są dostępne dla żadnego z tych planów, co może brzmieć jak wyłączenie. Jednak stawki są nadal bardzo przystępne w $60 i $99 rocznie, odpowiednio.

Wypróbuj za darmo przez siedem dni; karta kredytowa nie jest wymagana.

#5-ConnectWise Control-Najlepszy Dla Zdalnego Dostępu Bez Nadzoru

 • Dwie wersje oprogramowania
 • Nieograniczona liczba użytkowników
 • Idealne dla wewnętrznych zespołów IT
 • 14-dniowy darmowy okres próbny

ConnectWise to znana firma informatyczna i programistyczna, która oferuje szeroką gamę produktów. Oferują narzędzia do automatyzacji biznesu, cyberbezpieczeństwo,rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania po awarii, zdalne monitorowanie i wiele innych.

Jeśli chodzi o oprogramowanie do zdalnego dostępu, ConnectWise Control ma dwie opcje do wyboru.

 • Obsługa Sterowania ConnectWise, który został zaprojektowany z myślą o pełnej funkcjonalności zdalnego sterowania. Jest to rozwiązanie w stylu help-desk, które pozwala rozwiązywać problemy na żądanie klientów.
 • ConnectWise Control Access, który jest przeznaczony do bezobsługowego dostępu. To rozwiązanie jest najlepszym wyborem dla wewnętrznych zespołów IT, monitorowania POS, usług zarządzanych i pracowników zdalnych.

Spośród różnych opcji oprogramowania, ConnectWise Control Access jest nadrzędnym z tych dwóch.

Dzięki ConnectWise Control Access Nieograniczona liczba użytkowników może łączyć się z urządzeniami nienadzorowanymi. Po prostu musisz mieć zainstalowane nienadzorowane środki dostępu na wszystkich urządzeniach, do których chcesz zdalnie monitorować i uzyskiwać do nich dostęp.

Ceny zaczynają się od 24 USD za 10 nienadzorowanych agentów dostępu. Otrzymasz lepszą cenę za urządzenie, jeśli kupisz luzem. Na przykład 100 agentów dostępu kosztuje 100 USD miesięcznie, 500 kosztuje 375 USD miesięcznie, a 1000 kosztuje 600 USD miesięcznie.

Oprócz zdalnego dostępu bez nadzoru możesz korzystać z takich funkcji, jak zarządzanie punktami końcowymi, zabezpieczenia oparte na rolach, zaawansowane raportowanie, backstage i centralny zestaw narzędzi.

Minusem ConnectWise Control jest fakt, że narzędzia help desk i monitorowanie bez nadzoru to dwa różne programy, w przeciwieństwie do rozwiązania typu „wszystko w jednym”. Jeśli interesuje Cię Obsługa ConnectWise Control, cena zaczyna się od 19 USD miesięcznie za jedną licencję.

Obie wersje oprogramowania są dostępne dla rozliczeń miesięcznych i rocznych. Wypróbuj za darmo przez 14 dni.

Jak znaleźć najlepsze oprogramowanie do zdalnego dostępu dla Twojej firmy

Wybór odpowiedniego oprogramowania do zdalnego dostępu dla Twojej firmy może być trudny, jeśli nie wiesz, czego szukać. W większości przypadków nie będzie jednego rozwiązania, które będzie najlepsze dla wszystkich.

To jest metodologia, której użyliśmy, aby wymyślić naszą listę. Możesz również użyć at, aby znaleźć najlepsze oprogramowanie do zdalnego dostępu dla ciebie.

Cel i przypadki użycia

Do czego dokładnie potrzebujesz oprogramowania do zdalnego dostępu? Twoja odpowiedź będzie miała znaczący wpływ na wybrane przez Ciebie rozwiązanie.

Istnieją opcje z rozwiązaniami help desk do pomocy klientom. Inne opcje są lepsze dla zespołów IT, pracowników zdalnych i użytku wewnętrznego.

Właściciel małej firmy, który chce mieć dostęp do wszystkich własnych urządzeń z dowolnego miejsca, nie będzie miał takich samych potrzeb jak dział pomocy technicznej, który musi uzyskać dostęp do komputerów pracowników w celu rozwiązywania problemów.

Dostęp na żądanie a dostęp bez nadzoru

Sesja zdalnego dostępu na żądanie rozpoczyna się od przyznania dostępu przez jednego użytkownika innemu użytkownikowi. Więc jeśli zdalny pracownik miał z czymś problemy, mógł dać dostęp do swojego szefa, menedżera lub działu IT, aby przejąć kontrolę nad swoim komputerem.

Dostęp bez nadzoru oznacza, że możesz kontrolować komputer bez kogoś po drugiej stronie.

Na przykład, jeśli chcesz uzyskać dostęp do pliku prezentacji roboczej na urządzeniu, które zostawiłeś w domu, możesz uzyskać dostęp do tego urządzenia z innego komputera.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo powinno być priorytetem bez względu na wszystko-ale zwłaszcza jeśli chodzi o komputery Twojej firmy.

Nie chcesz, aby inne osoby miały dostęp do Twoich urządzeń bez Twojej zgody. Możliwość rozpoczęcia i zakończenia sesji powinna zawsze być pod twoją kontrolą.

Wszystkie rozwiązania z naszej listy są bezpieczne w użyciu. Upewnij się, że przyjrzysz się bliżej, jeśli potrzebujesz zabezpieczeń branżowych, takich jak HIPAA lub RODO.

Wielkość zespołu i liczba urządzeń

Do ilu urządzeń chcesz uzyskać zdalny dostęp? Ilu członków zespołu potrzebujesz, aby dać to rozwiązanie?

Niektóre rozwiązania są lepsze dla osób indywidualnych i mniejszych zespołów, podczas gdy inne są tworzone specjalnie dla większych firm i całych działów.

Każdy plan ma ograniczenie liczby urządzeń, do których masz dostęp. Chociaż niektóre rozwiązania programowe są dostępne dla nieograniczonej liczby użytkowników, inne opcje ograniczają liczbę osób, które mogą korzystać z licencji.

Cechy

Oprócz podstawowej funkcji zdalnego dostępu, będziesz chciał poszukać rozwiązania z funkcjami, które spełnią Twoje potrzeby.

Niektóre programy mają wbudowany czat na żywo, głos i wideo do komunikacji między dwoma użytkownikami podczas sesji. Dzienniki, raportowanie, nagrywanie, zdalne drukowanie, udostępnianie plików i planowanie pomocy to inne funkcje, na które powinieneś mieć oko.

Jeśli używasz dostępu zdalnego do obsługi klienta, upewnij się, że jest on zintegrowany z oprogramowaniem help desk.

Dostęp między platformami jest kolejną ważną funkcją. Upewnij się, że oprogramowanie do zdalnego dostępu jest zgodne z systemami Windows, Mac, Android, iOS, Linux lub innymi używanymi urządzeniami. Najlepsze oprogramowanie daje zdalny dostęp z aplikacji mobilnych, jak również.

Wniosek

Podsumujmy najlepsze oprogramowanie do zdalnego dostępu:

TeamViewer to nasza najlepsza rekomendacja. Ale istnieje wiele odpowiednich alternatyw w zależności od przypadku użycia.

Osoby prywatne, małe zespoły i małe firmy byłyby lepsze dzięki Splashtop.

ConnectWise to najlepsze rozwiązanie dla dostępu bez nadzoru. Dla szybkiej konfiguracji i łatwej skalowalności użyj RemotePC. Jeśli potrzebujesz tylko szybkiego i bezpłatnego rozwiązania do jednorazowego użycia, wypróbuj Chrome Remote Desktop.

Bez względu na to, czego szukasz, możesz to znaleźć za pomocą tego przewodnika.