Najlepszy Dedykowany Hosting

Chcesz przejść od razu do odpowiedzi? Najlepszym dedykowanym planem hostingowym dla większości ludzi jest zdecydowanie BlueHost.

Dobry dedykowany host będzie miał duży wpływ na wydajność Twojej witryny.

Jeśli przesuwasz aktualną konfigurację hostingu do granic możliwości, naprawdę docenisz posiadanie własnego serwera. Tak będzie odwiedzających witrynę, którzy uzyskać szybki, bezbłędne doświadczenie.

Dzięki dedykowanemu hostingowi zyskujesz również o wiele większą kontrolę nad serwerem. Więc chcesz wybrać coś, co pasuje do twojej pewności technicznej i wewnętrznych zasobów IT.

Zbadałem i zawęziłem najlepsze serwery dedykowane z myślą o każdym poziomie umiejętności i stronie internetowej. Więc bez względu na to, czego szukasz, jestem przekonany, że możesz znaleźć praktyczne rozwiązanie na tej liście.

Najlepsze TOP4 Dedykowane Plany Hostingowe w 2022 roku

Czytaj dalej lub podążaj za linkami, aby dowiedzieć się więcej o konkretnym produkcie, który polecam:

 1. Bluehost – Najlepszy ogólny dedykowany plan hostingowy
 2. HostGator – Najbardziej niezawodny hosting dedykowany
 3. InMotion – Najlepszy dedykowany hosting dla małych firm
 4. A2 Hosting – Najszybszy hosting dedykowany

Jest kilka rzeczy do zrozumienia na temat hostingu dedykowanego, aby dokonać inteligentnego zakupu.

Ale jeśli już wiesz, czego szukasz, nadszedł czas, aby zanurzyć się w najlepszych planach na rynku. Zawsze aktualizujemy tę listę, dzięki czemu możesz mieć pewność, że informacje są dokładne i aktualne.

#1. Bluehost – Najlepszy Ogólny Plan Hostingu Dedykowanego

 • Normalnie $119.99 / miesiąc
 • Darmowa Domena i certyfikat SSL
 • Dopasowane pod względem najwyższej wydajności
 • 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy

Bluehost oferuje dedykowane plany hostingowe, które są jednymi z najbardziej opłacalnych opcji, które znajdziesz.

Bluehost zapewnia najlepszą wartość, a jednocześnie zapewnia wyjątkową obsługę.

Istnieją trzy plany serwerów dedykowanych do wyboru. Oto jak wyglądają:

Plan Standardowy

 • Ceny zaczynają się od $ 79.99 miesięcznie (odnawia się po $119.99).
 • 500 GB pamięci.
 • 4 GB PAMIĘCI RAM.
 • 5 TB przepustowości.
 • 3 adresy IP.

Ulepszony Plan

 • Ceny zaczynają się od $99.99 miesięcznie (odnawia się po $159.99).
 • 1 TB pamięci masowej.
 • 8 GB PAMIĘCI RAM.
 • 10 TB przepustowości.
 • 4 adresy IP.

Plan Premium

 • Ceny zaczynają się od $119.99 miesięcznie (odnawia się po $209).
 • 1 TB pamięci masowej.
 • 16 GB PAMIĘCI RAM.
 • 15 TB przepustowości.
 • 5 adresów IP.

Standardowy lub rozszerzony plan jest więcej niż wystarczający dla większości stron internetowych. Jednak w planie premium jest wiele rzeczy, które są warte dodatkowych kosztów za hosting dedykowany.

Wszystkie dedykowane plany hostingowe od Bluehost są dostarczane z bezpłatnym certyfikatem SSL, bezpłatną domeną przez rok i obsługą klienta 24 / 7.

Dla tych z Was, którzy są bardziej zaawansowani i chcą tworzyć niestandardowe instalacje na swoim serwerze, Bluehost zapewnia również pełny dostęp do roota.

Wątpię, że będziesz go potrzebować, ale Bluehost oferuje 30-dniową Gwarancję Zwrotu pieniędzy. Więc zawsze możesz się wycofać w pierwszym miesiącu, jeśli zmienisz zdanie.


#2. HostGator – Najbardziej Niezawodny Hosting Dedykowany

HostGator jest prawdopodobnie najbardziej znanym dostawcą usług hostingowych na rynku. Mają wyjątkowe stawki uptime, co czyni je jednym z najbardziej niezawodnych hostów internetowych, które możesz wybrać.

Jednak ich prędkości ładowania spadają nieco poniżej średnich branżowych.

Mając to na uwadze, plany serwerów dedykowanych oferowane przez HostGator są zdecydowanie te, które powinieneś wziąć pod uwagę, zwłaszcza jeśli szukasz bardziej przystępnej opcji.

Jeśli porównasz to z innymi planami, na które patrzyliśmy do tej pory, HostGator jest wyceniony nieco powyżej Bluehost, ale niższy niż InMotion.

Więc dla tych z Was, którzy szukają serwera dedykowanego w tym przedziale cenowym od niskiej do średniej, HostGator pasuje do rachunku.

Plany serwerów dedykowanych HostGator oferują odpowiednio 8 GB, 16 GB i 30 GB PAMIĘCI RAM. Jeśli porównasz to z innymi planami, które sprawdziliśmy, jest to świetny stosunek jakości do ceny.

HostGator ma niezmierzoną przepustowość dla wszystkich serwerów dedykowanych, co jest kolejnym dodatkowym bonusem.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chcesz mieć serwer dedykowany, który jest o krok powyżej niższych poziomów cen, a jednocześnie zapewnia wyjątkowy czas pracy i wysoką jakość obsługi klienta, HostGator Cię obejmuje.


#3. InMotion-najlepszy dedykowany hosting dla małych firm

InMotion oferuje świetne dedykowane rozwiązanie hostingowe, które jest idealne dla małych firm.

Oferują jedne z najlepszych usług technicznych i obsługi klienta, jakie widziałem w hostingu internetowym. Chociaż niektórzy mogą nie myśleć, że jest to zbyt imponujące, Obsługa klienta jest rzeczywiście ogromny punkt sprzedaży.

Dlaczego? Proste: Obsługa klienta jest jak Gaśnica. Nigdy nie chcesz tego potrzebować. Ale kiedy pali się twój dom, będziesz cholernie zadowolony, że go masz.

Ich zespół wsparcia jest dostępny za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu i poczty e-mail. Połączenie z agentem też nie trwa długo.

Ich czas pracy i prędkości ładowania są również na najwyższym poziomie. W przypadku dostępności będziesz mieć średnio około 99.99% stawek. Twoja prędkość ładowania będzie równie miła, jak InMotion jest znany ze swojej prędkości.

Plany niezarządzanego hostingu dedykowanego zaczynają się od $139.99 miesięcznie. Jest to atrakcyjna cena, ale naprawdę polecam go tylko doświadczonym administratorom systemów i programistom, którzy wygodnie rozwiązują problemy z serwerem.

Ceny za zarządzany serwer dedykowany też nie są złe – ale na pewno nie są najtańsze. Po odnowieniu spodziewaj się, że umowa będzie znacznie wyższa.

Podczas gdy zarządzane serwery kosztują nieco więcej, warto to zrobić dla właścicieli firm, którzy nie mają dużego doświadczenia w zarządzaniu serwerami. InMotion zadba o całą pracę backendową dla ciebie. Płacenie dodatkowej pary dolców każdego miesiąca, aby uzyskać zarządzany plan, będzie kosztować o wiele mniej niż zatrudnienie specjalisty IT.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to solidny dedykowany hosting, który polecam małym firmom wyłącznie ze względu na ich obsługę klienta.


#4. A2 Hosting-Najszybszy Hosting Dedykowany

A2 Hosting nie jest tak dobrze znany jak niektórzy inni dostawcy hostingu na naszej liście. Ale nadal oferują jedne z najlepszych serwerów dedykowanych na rynku.

Jeśli chcesz mieć niesamowitą szybkość, nie szukaj dalej niż A2 Hosting.

Oprócz doskonałej wydajności sprzętu, A2 Hosting ma szeroką gamę opcji hostingu do wyboru. Nie można tego powiedzieć o każdym innym dostawcy.

Oto przegląd cen, funkcji i zalet ich dedykowanych planów hostingowych.

Jak widać, A2 Hosting ma dedykowany plan serwera dla każdego. Oferują niezarządzany hosting i w pełni zarządzane opcje hostingu w przystępnej cenie.

Ich podstawowy serwer Flex jest w pełni zarządzany i nadal zapewnia dostęp root właścicielom witryn, którzy chcą tego dodatkowego poziomu dostosowywania.

Zawsze lubię polecać produkty i usługi firm, które stoją za tym, co sprzedają. Dlatego zawsze miło jest zobaczyć, że dostawcy usług hostingowych oferują coś w rodzaju 30-dniowej Gwarancji Zwrotu pieniędzy.

A2 Hosting przenosi tę obietnicę na zupełnie nowy poziom dzięki gwarancji zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie.

Są tu pewne warunki. Jestem pewien, że nie możesz korzystać z usługi przez rok, a następnie zadzwonić i poprosić o zwrot pieniędzy. Zgodnie z ich witryną, konta anulowane w ciągu 30 dni użytkowania otrzymają pełny zwrot pieniędzy.

Konta anulowane po 30 dniach zostaną zwrócone proporcjonalnie do kwoty niewykorzystanej usługi. Istnieją nawet postanowienia o tym, jak zwroty będą wydawane dla wniosków po 120 dniach.

Chociaż nie przewiduję, że będziesz chciał anulować swój plan, miło jest wiedzieć, że jest to opcja i nie jesteś zablokowany, jeśli jesteś nieszczęśliwy.

Ogólnie Rzecz Biorąc, A2 Hosting oferuje konkurencyjne ceny, usługi, wsparcie i wydajność dla swoich serwerów dedykowanych.


Co To jest Hosting dedykowany?

Dedykowane plany hostingowe zapewniają dedykowany serwer dla jednego klienta. Oznacza to, że nie będziesz udostępniać zasobów serwera innym witrynom.

Nie otrzymasz tej korzyści z planem hostingu współdzielonego, VPS lub chmury.

Serwery dedykowane są zasadniczo najwyższej klasy w hostingu. Ponieważ nie będziesz udostępniać zasobów, takich jak pamięć RAM, wydajność procesora i przepustowość, możesz oczekiwać doskonałej wydajności witryny.

Jest to prawdopodobnie najlepsza forma hostingu. Ale jest też najdroższy.

Dla kogo dedykowany Hosting?

Dedykowany plan hostingowy jest idealny dla większych organizacji lub stron internetowych o dużym natężeniu ruchu.

Jeśli jesteś właścicielem lokalnej restauracji lub małej firmy z zaledwie kilkoma tysiącami odwiedzających miesięcznie, nie potrzebujesz dedykowanego serwera. Lepiej byłoby skorzystać z hostingu współdzielonego lub VPS.

Jeśli jednak Twoja witryna ma ponad 50,000 lub 100,000 odwiedzających miesięcznie, powinieneś rozważyć dedykowany plan hostingowy. Dedykowane serwery ułatwiają również skalowanie witryny.

Korki to nie jedyna rzecz do rozważenia. Istnieją inne rodzaje usług, takie jak hosting w chmurze, które mogą pomieścić skalowalny ruch w witrynie.

Dedykowane plany hostingowe są przeznaczone dla firm, które chcą pełnej personalizacji i elastyczności swoich funkcji serwera. Dlatego duże firmy i przedsiębiorstwa ecommerce zazwyczaj wybierają serwer dedykowany.

Witryny wymagające ścisłego bezpieczeństwa, takie jak te, które obejmują dane medyczne lub informacje finansowe, powinny korzystać z dedykowanego serwera.

Wreszcie, serwery dedykowane są dla stron internetowych, które mogą sobie na to pozwolić. Podczas gdy większość z was może znaleźć świetne opłacalne opcje, istnieją dedykowane plany zaczynające się od $1,000 lub $2,000 miesięcznie.

Wniosek

Jaki jest najlepszy plan hostingu dedykowanego? To zależy od tego, czego szukasz.

Mój przewodnik ma coś dla każdego. To, co jest najlepsze dla ciebie, może nie być najlepsze dla wszystkich innych.

A jeśli chodzi o serwery dedykowane, nie brakuje opcji do wyboru. Zamiast spędzać godziny na szukaniu najlepszego, znajdź to, czego potrzebujesz w moim przewodniku powyżej.

Nasz najlepszy ogólny wybór to Bluehost. Dzięki nim uzyskasz wyjątkową obsługę i niezawodność w atrakcyjnej cenie.

Jeśli szukasz przede wszystkim szybkości i wydajności, spójrz na HostGator (co zapewnia doskonały czas pracy) i A2 Hosting (co zapewnia wyjątkową prędkość witryny).

Wielkość firmy może dyktować najlepsze dopasowanie do ciebie.

Małe firmy będą dobrze obsługiwane, patrząc na InMotion za ich połączenie doskonałej wydajności i obsługi klienta.