Najlepsze Oprogramowanie Do Śledzenia Czasu

Chcesz przejść od razu do odpowiedzi? Najlepszym oprogramowaniem do śledzenia czasu dla większości ludzi jest zdecydowanie Time Doctor.

Jeśli używasz czegoś mniej niż najlepsze oprogramowanie do śledzenia czasu — dlaczego?

Produkty te pozwalają pracownikom rejestrować swoje godziny w łatwym interfejsie. Żadnych błędów, żadnych nieporozumień.

Dobre oprogramowanie do śledzenia czasu będzie wiązać się z narzędziami księgowości i planowania. Ułatwi to pracę przełożonym i księgowym.

Otrzymasz przejrzyste raporty o tym, jak ludzie spędzają swój czas i dowiesz się o produktywności Twojego zespołu. Wtedy możesz Optymalizuj ich obciążenie pracą opiera się na tej wiedzy, dzięki czemu Twoi pracownicy mogą poświęcać czas na to, co ważne — i oszczędzać czas.

Bez oprogramowania do śledzenia czasu musiałbyś polegać na pamięci lub śledzić czas, obserwując zegar i rejestrując wszystko ręcznie. W skali, to nie jest skuteczne lub realistyczne.

Najlepsze Oprogramowanie Do Śledzenia Czasu

 1. Timesheets.com – Najlepsze Tanie Oprogramowanie Do Śledzenia Czasu
 2. Toggl – najlepszy do prostego śledzenia czasu
 3. Harvest– najlepsze dla małych firm
 4. Hubstaff – najlepszy do monitorowania wydajności pracowników

Czytaj dalej, aby uzyskać dogłębną recenzję najlepszego oprogramowania do śledzenia czasu na rynku. Omówię funkcje, Zalety, cenę i wszelkie potencjalne wady każdego z nich poniżej.

#1 – Timesheets.com -Najlepsze Tanie Oprogramowanie Do Śledzenia Czasu

 • Zaczyna się od $4.50 miesięcznie
 • Darmowy dla freelancerów
 • Śledź godziny płac pracowników
 • 14-dniowy darmowy okres próbny

Timesheets.com to proste i opłacalne oprogramowanie do śledzenia czasu.

Usługa śledzi godziny pracy pracowników w celu naliczania płac i rozliczania czasu. Posiada również system zarządzania urlopami dla czasu wolnego i WOM, który pozwala na wnioski pracowników, zgody przełożonych i obliczenia memoriałowe.

Ty i Twoi pracownicy możecie śledzić przebieg, wydatki i przesyłać rachunki bezpośrednio z telefonu.

Timesheets.com oferuje najbardziej przystępne opcje cenowe na naszej liście. Jest bezpłatny dla użytkowników indywidualnych i freelancerów. Dla firm, to oprogramowanie do śledzenia czasu jest tylko $4.50 miesięcznie na użytkownika. Jeśli zarejestrujesz się na roczne rozliczenie, otrzymasz jeden miesiąc za darmo. Organizacje non-profit otrzymują 20% zniżki.

To wszystko. Nie ma żadnych opłat instalacyjnych, ukrytych opłat ani długoterminowych wymagań kontraktowych.

Jest to najtańsze oprogramowanie do śledzenia czasu na naszej liście. Ale nadal ma wszystkie podstawowe funkcje, których potrzebujesz do śledzenia czasu.

Jednakże, Timesheets.com jest ograniczona. Nie oferuje zaawansowanych funkcji raportowania ani zarządzania projektami. Jak sama nazwa wskazuje, jest on bardziej ukierunkowany na arkusze czasu pracy i godziny pracy pracowników, a nie na śledzenie poszczególnych zadań.

Spróbuj TimeSheets.com bezpłatnie przez 14 dni.

#2-Toggl-Najlepszy Do Prostego Śledzenia Czasu

 • Zaczyna się od $9 miesięcznie
 • Ponad 100 integracji aplikacji
 • Łatwy w użyciu
 • 30-dniowy darmowy okres próbny

Toggl jest idealny dla każdego, kto szuka podstaw.

Oferują one funkcje śledzenia czasu bez zbyt wielu zaawansowanych zakłóceń.

Niezależnie od tego, czy kontynuujesz poprzednie zadanie, czy rozpoczynasz nowy wpis czasu, śledzenie rozpoczyna się jednym kliknięciem.

Toggl wykrywa czas bezczynności i wysyła przypomnienia, jeśli zapomnisz rozpocząć lub zatrzymać śledzenie zadania. Ponadto integruje się z ponad 100 innymi aplikacjami.

Synchronizuje dane na wszystkich urządzeniach. Możesz więc zacząć śledzić czas w przeglądarce i zatrzymać go w telefonie. To takie proste.

Toggl pomaga zarządzać projektami, udostępnia szczegółowe raporty i umożliwia przypisywanie stawek do określonych zadań.

Chociaż Toggl jest zdecydowanie najlepszy dla prostoty, ma kilka zaawansowanych funkcji. Za pomocą wizualizacji danych można określić zyski i koszty pracy, a także uzyskać dostęp do pulpitu zespołu, aby zobaczyć poziom produktywności pracowników.

Mając to na uwadze, funkcje Toggl są nadal nieco ograniczone. Nie oferuje monitorowania pracowników ani raportów, które są tak dogłębne, jak niektóre inne opcje na naszej liście.

Ceny dla Toggl zaczynają się od 9 USD miesięcznie za użytkownika, rozliczane corocznie. W przypadku zaawansowanych funkcji, takich jak zarządzanie projektami, wykresy rentowności i narzędzia zespołowe, ceny zaczynają się od 18 USD miesięcznie na użytkownika.

Możesz wypróbować Toggl za darmo przez 30 dni z dostępem do wszystkich jego funkcji. Jest to najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, który plan jest odpowiedni dla ciebie.

#3-Harvest-Najlepsze Dla Małych Firm

 • Zaczyna się od $12 miesięcznie
 • Darmowe dla użytkowników solo
 • Monitoruj produktywność pracowników
 • 30-dniowy darmowy okres próbny

Harvest to kompleksowe rozwiązanie do śledzenia czasu z podstawowymi funkcjami, a także zaawansowanymi funkcjami do zarządzania projektami, fakturowania i planowania.

Ponad 50 000 firm zaufało Harvest do narzędzi do śledzenia czasu. Ale Gorąco polecam go dla małych firm.

To dlatego, że Harvest ułatwia śledzenie zadań pracowników. Będziesz dokładnie wiedzieć, ile wszyscy pracują, kiedy pracują, nad czym pracują i jak wydajni są.

Łatwo jest szybko zidentyfikować najbardziej produktywnych członków zespołu, a nawet zobaczyć, kto jest przepracowany. Te raporty wizualne mogą pomóc w efektywnej alokacji zasobów poprzez ponowne przypisanie pracy pracownika do osoby o mniejszym obciążeniu.

Harvest umożliwia śledzenie i przeglądanie rozliczanych godzin z tego samego Pulpitu nawigacyjnego. Szybko zatwierdzaj tygodniowe arkusze czasu pracy i ustaw automatyczne przypomnienia, aby twój zespół pamiętał, aby przesłać swój czas.

Oprogramowanie ułatwia każdemu przekształcanie śledzonych godzin w faktury klientów. Wysyłaj faktury do swoich klientów za pomocą kilku kliknięć. Harvest integruje się z Stripe i PayPal, dzięki czemu możesz szybko zarabiać.

Możesz również zintegrować Harvest z oprogramowaniem księgowym, takim jak QuickBooks lub Xero, dzięki czemu Twoje książki będą automatycznie aktualizowane za każdym razem, gdy rozliczasz klientów lub otrzymujesz płatności.

Jeśli szukasz podstawowego oprogramowania do śledzenia czasu, funkcje Harvest mogą być dla Ciebie zbyt duże. Ale nawet przy tak wielu zaawansowanych funkcjach, stawka jest niezwykle przystępna.

Harvest kosztują 12 USD miesięcznie za osobę. Możesz zaoszczędzić 10% dzięki rozliczeniu rocznemu.

Dla użytkowników indywidualnych Harvest ma również bezpłatny plan forever. Ale jeśli masz zespół i musisz śledzić pracowników, musisz uaktualnić do wersji płatnej.

Wypróbuj Harvest bezpłatnie przez 30 dni; karta kredytowa nie jest wymagana.

#4-Hubstaff-Najlepszy Do Monitorowania Wydajności Pracowników

 • Zaczyna się od $7 miesięcznie
 • Zaawansowane funkcje śledzenia czasu
 • 2 miesiące gratis z roczną umową
 • 14-dniowy darmowy okres próbny

Hubstaff pomaga śledzić aktywność pracowników, aplikacje i adresy URL w celu generowania raportów dotyczących zespołu.

Funkcje śledzenia czasu są dostępne za pośrednictwem aplikacji komputerowej, internetowej i mobilnej.

Hubstaff wykorzystuje śledzenie GPS, dzięki czemu możesz monitorować, kiedy twój zespół jest na miejscu lub w drodze. Skorzystasz również z funkcji planowania zespołu, arkuszy czasu pracy online, geofencingu, narzędzi płacowych i narzędzi do fakturowania w oparciu o śledzenie czasu.

Możesz skonfigurować Hubstaff do okresowego wykonywania zrzutów ekranu urządzeń pracowników. To narzędzie pozwala obserwować rozwój projektów w czasie rzeczywistym, co pozwala dostosować czas pracowników w razie potrzeby.

Hubstaff bezproblemowo integruje się z innymi aplikacjami do zarządzania projektami, CRM, oprogramowania help desk, systemów płatności, narzędzi księgowych i innych.

Podstawowy plan Hubstaff zaczyna się od $7 za użytkownika miesięcznie. Ale aby w pełni wykorzystać Hubstaff i jego funkcje, musisz uaktualnić do Hubstaff Premium, który zaczyna się od $10 za użytkownika miesięcznie.

Wszystkie płatne plany Hubstaff wymagają minimum dwóch użytkowników. Więc te plany zaczynają się od $14 i $ 20, odpowiednio.

Dla użytkowników indywidualnych i podstawowego śledzenia czasu, Hubstaff ma bezpłatny plan na zawsze. Istnieje również plan enterprise z zaawansowanymi funkcjami nieograniczonej liczby miejsc pracy, konfiguracji konta concierge i wyższych limitów publicznego interfejsu API. Funkcje te są prawdopodobnie przesadą dla większości firm.

Uzyskaj dwa miesiące za darmo, gdy zarejestrujesz się na roczne rozliczenie. Możesz wypróbować Hubstaff za darmo przez dwa tygodnie z 14-dniowym okresem próbnym.

Jak znaleźć najlepsze oprogramowanie do śledzenia czasu dla Ciebie

Wszystkie oprogramowanie do śledzenia czasu nie tworzy jednakowo. Najlepsza opcja dla mnie i mojego biznesu może nie być najlepsza dla Ciebie i Twojego.

Aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy, należy pamiętać o pewnych czynnikach, o których należy pamiętać podczas oceny różnych opcji. Użyj tej metodologii, aby rozważyć własne potrzeby podczas procesu zakupu.

Potrzeby Śledzenia Czasu

Do czego dokładnie potrzebujesz oprogramowania do śledzenia czasu?

Istnieją różne opcje, takie jak śledzenie rozliczanych godzin, zarządzanie produktywnością pracowników, obliczanie rentowności projektu, śledzenie godzin pracy pracowników na potrzeby płac i inne.

Ważne jest, aby wybrać oprogramowanie z podstawowymi funkcjami, które odpowiadają konkretnym potrzebom.

Zastanów się więc nad swoją firmą i do czego jej potrzebujesz.

Dodatkowe Funkcje

Po określeniu podstawowych funkcji, które musisz mieć, możesz zacząć odkrywać funkcje „miło mieć”.

Może to obejmować takie rzeczy, jak śledzenie GPS, geofencing, narzędzia do planowania pracowników i integracje aplikacji.

Nie pozwól, aby długa lista dodatkowych funkcji rozpraszała Cię od powodu, dla którego szukasz oprogramowania do śledzenia czasu. Na przykład, załóżmy, że chcesz oprogramowanie do śledzenia czasu do pomiaru wydajności pracowników. Oprogramowanie, które specjalizuje się w śledzeniu rozliczanych godzin i generowaniu faktur klientów, może być „mile widziane”, ale nie ma znaczenia dla codziennych przypadków użytkowania.

Konfiguracja i łatwość obsługi

Oprogramowanie do śledzenia czasu musi być łatwe w użyciu dla wszystkich. Śledzenie zadania lub korzystanie z niektórych funkcji nie powinno wymagać większego wysiłku niż przed rozpoczęciem korzystania z oprogramowania.

Niektóre narzędzia wykryją aktywność i czas bezczynności, aby automatycznie rozpocząć śledzenie czasu. Proces instalacji i instalacji nie powinien być zbyt inwazyjny i nieproduktywny w stosunku do rzeczywistej pracy.

Jedynym sposobem, aby naprawdę wiedzieć, jak łatwo jest używać niektórych narzędzi, jest ich wypróbowanie. Każda opcja na naszej liście ma pewną wersję bezpłatnego okresu próbnego; zwykle jest to zakres od 14 do 30 dni.

Wielkość Zespołu

Ile osób będzie używać tego oprogramowania do śledzenia czasu?

Większe zespoły niekoniecznie potrzebują dodatkowych funkcji lub złożonych funkcji. W związku z tym istnieją pewne rozwiązania, które są lepsze dla osób indywidualnych i mniejszych zespołów. Inne są przeznaczone dla małych firm i większych zespołów.

W przypadku dużych zespołów ważne jest, aby Narzędzia administracyjne ułatwiały monitorowanie wszystkiego z jednego pulpitu nawigacyjnego w czasie rzeczywistym. Powinieneś być w stanie zobaczyć cały czas i aktywność na pierwszy rzut oka bez konieczności przeglądania szczegółowych raportów.

Cena

Oprogramowanie do śledzenia czasu nie musi być drogie.

Dla freelancerów, osób fizycznych i użytku osobistego istnieje wiele bezpłatnych planów, które będą uwzględniać podstawowe potrzeby śledzenia czasu.

Gdy zaczniesz korzystać z wielu użytkowników, wielu projektów i bardziej zaawansowanych funkcji, płatne plany zwykle zaczynają się od $5-12 miesięcznie na użytkownika. Zazwyczaj można uzyskać zniżki, jeśli zobowiązujesz się do rocznego planu, w przeciwieństwie do rozliczeń z miesiąca na miesiąc.

Wniosek

Od śledzenia zadań i rozliczanych godzin po monitorowanie wydajności pracowników, płac i arkuszy czasu pracy-Istnieje wiele różnych opcji do wyboru.

Moje rekomendacje są doskonałym miejscem na rozpoczęcie:

 1. Timesheets.com – Najlepsze Tanie Oprogramowanie Do Śledzenia Czasu
 2. Toggl – najlepszy do prostego śledzenia czasu
 3. Harvest– najlepsze dla małych firm
 4. Hubstaff – najlepszy do monitorowania wydajności pracowników

Podążaj za linkami lub odwiedź ponownie moje dogłębne recenzje każdej opcji, aby lepiej zrozumieć, która z nich będzie najlepiej pasować do Twojego miejsca pracy.

Timesheets to nasza najlepsza ogólna rekomendacja. Posiada zarówno podstawowe, jak i zaawansowane funkcje śledzenia czasu w przystępnej cenie.

Ale jeśli potrzebujesz czegoś prostego bez zbyt wielu złożonych funkcji, zalecamy Toggl.

Małe firmy mogą skorzystać z Harvest. Hubstaff to nasz najlepszy wybór do monitorowania wydajności pracowników.

Bez względu na to, jaki rodzaj śledzenia czasu potrzebujesz, na naszej liście jest dla ciebie opcja.