Najlepsze Telefony Konferencyjne VoIP

Wybór najlepszych telefonów konferencyjnych VoIP jest kluczowym elementem układanki do sprawnego prowadzenia rozmów konferencyjnych. Jest to jeden z najlepszych kolejnych kroków, które możesz podjąć, gdy zdecydujesz się na trasę VoIP.

Problem polega na tym, że jesteś zapracowaną osobą i nie masz czasu— ani energii— na przesianie setek opcji telefonu konferencyjnego, które często wiążą się z ukrytymi kosztami i funkcjami podrzędnymi.

Twoje poszukiwania kończą się tutaj. Poprowadzę Cię przez wysoce zbadaną listę najlepszych dostępnych telefonów konferencyjnych VoIP.

Top 3 Najlepszych Telefonów Konferencyjnych VoIP

  1. Nextiva – Najlepszy dostosowany wybór
  2. Skywin Wireless – Najlepsze do małych sal konferencyjnych
  3. Bezprzewodowy Zestaw Głośnomówiący eMacros – Najlepszy zestaw głośnomówiący o szerokim zasięgu

Dołącz do mnie poniżej, przeglądając najlepsze telefony konferencyjne zgodnie z konkretnymi potrzebami połączeń konferencyjnych.

#1-Telefony konferencyjne Nextiva-Najlepszy Wybór opcji

Jeśli używasz jednego z najlepszych nazwisk w VoIP, dlaczego nie dostać telefony konferencyjne polecają? Nextiva oferuje pięć opcji telefonu konferencyjnego stout, które działają dla różnych potrzeb.

Podstawowy Snom C520 jest wystarczająco elastyczny, aby działał w sytuacjach większości ludzi. Może obsługiwać duże pomieszczenia dzięki potężnemu wbudowanemu głośnikowi, redukcji szumów i kontroli sprzężenia zwrotnego. Jest również wyposażony w dwa mikrofony bezprzewodowe, dzięki czemu duże grupy mogą upewnić się, że wszyscy są słyszani.

Możesz również dodać głośniki rozszerzające do C520. Nextiva oferuje Snom C52-SP, który pozwoli Ci skonfigurować podłączone głośniki do masywnych lub oddzielnych pomieszczeń, aby wszystkie były na tym samym połączeniu.

Nextiva oferuje również trzy telefony konferencyjne VoIP jednej z wiodących marek w branży, Poly. Seria Trio jest dobrze reprezentowana, a Nextiva sprzedaje 8300, 8500 i 8800.

Wszystkie trzy oferują doskonałą jakość dźwięku i ekran dotykowy LCD dla łatwej łączności i dostosowywania. Twój najlepszy zakład zależy od wielkości twoich pokoi-Trio 8300 ma 12-metrowy zakres odbioru wokalu, podczas gdy 8500 i 8800 mogą obsługiwać głośniki z odległości odpowiednio 14 stóp i 20 stóp.

Jeśli chcesz uzyskać najlepszą jakość dźwięku w głośnikach, wybierz Cisco CP 8832. Jest idealny do małych i średnich pomieszczeń z jego 10-metrowy zakres odbioru, ale Sport pełnozakresowy głośnik, który zapewnia jakość dźwięku na poziomie studyjnym. Można również łączyć ze sobą oddzielne urządzenia 8832, co pozwala na jednoczesne wykonywanie jednego połączenia w wielu pokojach.

Co najlepsze, Nextiva sprzedaje wszystkie te modele po niższej cenie rynkowej, więc możesz dostać ofertę. Na razie możesz dostać Snom C520 za mniej niż $300 i Cisco SP8832 za $ 549.99.

Jeśli korzystasz z Nextiva One, idź z ich rekomendacjami i zdobądź Telefon konferencyjny VoIP od Nextiva już dziś.

#2-Skywin Wireless-Najlepsze Dla Małych Sal Konferencyjnych

Skywin Wireless stanowi świetny dodatek do mniejszej sali konferencyjnej, która nie potrzebuje dużego i drogiego sprzętu, ale raczej coś, co działa w przestrzeni, w której się znajduje.

Jego opływowy i łatwy w użyciu projekt sprawia, że rozwiązanie nie nonsensowne rozwiązanie konferencyjne, które jest w stanie do pięciu godzin czasu rozmowy na akumulatorze.

Nie tylko to, ale także przenośny, wielokierunkowy i wbudowany system redukcji szumów. Jest łatwy w użyciu i może łączyć się z telefonem lub komputerem za pomocą funkcji Bluetooth—nie wymaga bałaganu.

Głośnik waży nieco ponad funt i jest zasilany przez jedną baterię litową, która jest wliczona w cenę. Mówiąc o cenie, jest to niedrogie rozwiązanie dla firm z ograniczonym budżetem.

#3-Bezprzewodowy Zestaw Głośnomówiący Emacros-najlepszy zestaw głośnomówiący o szerokim zasięgu

Bezprzewodowy Zestaw Głośnomówiący eMacros to doskonale kompaktowy, ale potężny zestaw głośnomówiący o szerokim zasięgu nawet 10 stóp. Jest zbudowany do wielokierunkowego odbioru dźwięku i niechcianej redukcji szumów i jest idealny dla około ośmioosobowego zespołu konferencyjnego.

Możesz zabrać głośnik w dowolne miejsce, w którym możesz mieć dostęp do bezprzewodowego połączenia z Internetem, aby wygodnie organizować konferencje w dowolnym miejscu na otwartej przestrzeni, a także w dużych salach konferencyjnych lub w środowisku pracy z domu.

Po sparowaniu z telefonem komórkowym funkcja asystenta głosowego może pomóc uzyskać dostęp do telefonu i obudzić go, aby szybciej wykonywać połączenia. Jest wyposażony w futerał podróżny i kabel USB, co zapewnia dodatkową przenośność i szeroki zasięg bez względu na to, gdzie go zabierasz. Co najlepsze, jest w przystępnej cenie, więc nie musisz poświęcać kosztów na lepsze funkcje.

Jak znaleźć najlepszy Telefon konferencyjny VoIP dla Ciebie

Decydując się na funkcje połączeń konferencyjnych telefonu VoIP, który ma największe znaczenie dla Twojej firmy, jest dobrym punktem wyjścia. Funkcje, które nie będą dla Ciebie negocjowane, zależą od kilku kluczowych czynników, w tym:

  • Potrzeba jakichkolwiek funkcji nagrywania
  • Wielkość zespołu konferencyjnego
  • Dodatkowe akcesoria
  • Jakość dźwięku
  • Budżet
  • Długoterminowe cele wzrostu

Każdy z tych czynników przybliży cię do rozwiązania, które ma największy sens dla Twojej firmy i sposobu radzenia sobie z konferencjami.

Przyjrzyjmy się kilku dodatkowym funkcjom, które brałem pod uwagę podczas tworzenia tego przewodnika, które pomogą Ci podjąć własną decyzję o niezawodnym rozwiązaniu konferencyjnym.

Wielkość konferencji

Zespół, który potrzebuje telefonu konferencyjnego dla dużej grupy, na przykład, nie będzie potrzebował tego samego rozwiązania do połączeń konferencyjnych, jak mniejszy zespół, który ma tendencję do podróży, który zrobiłby lepiej z bardziej kompaktowym rozwiązaniem.

Rozmiar konferencji może w dużej mierze określić rodzaj telefonu konferencyjnego VoIP, który ostatecznie okaże się najbardziej przydatny. Niektóre telefony konferencyjne są zbudowane tylko tak, aby pomieścić mniejszą grupę 5-8, podczas gdy inne mają funkcję dookólną, która może pomieścić większy pokój. Dokonaj podsumowania średniej wielkości grupy konferencyjnej przed podjęciem ostatecznej decyzji w sprawie telefonu konferencyjnego.

Style komunikacji

Udostępnianie wideo, audio i treści to tylko niektóre z bardziej zaawansowanych funkcji, które Telefon konferencyjny może zaoferować nowoczesnym zespołom jako kolejne potężne narzędzie do współpracy. Ze względu na postęp w dostępności w odpowiednim czasie, nie musisz trzymać się tylko komunikacji głosowej.

Możesz również komunikować się za pomocą wbudowanych funkcji wideokonferencji, które pozwalają doświadczyć bliższej i bardziej komunikatywnej interakcji z osobą, która mówi. Należy pamiętać, że funkcje premium, takie jak te, mogą mieć zwiększoną cenę. Więc jeśli nie są to negocjowalne must-have dla Ciebie, Bądź gotowy do inwestycji w odpowiednie rozwiązanie.

Zdolność adaptacji

Niektóre telefony konferencyjne są specjalnie zaprojektowane do podróży, na przykład. Podczas gdy niektóre lepiej pozostawić jako rozwiązania stacjonarne.

Podczas gdy myślisz o funkcjach, których szukasz w rozwiązaniu telefonicznym VoIP, zastanów się, jak elastyczne będzie to potrzebne i ustawienia, w których będziesz odbierać połączenia.

Funkcje takie jak redukcja szumów, automatyczne wyciszanie, a nawet sterowanie głosem mogą ułatwić Ci organizację konferencji. Ponadto niektóre telefony konferencyjne mają możliwość integracji dodatkowych mikrofonów i głośników w razie potrzeby.

Streszczenie

Jeśli naprawdę chcesz najlepszego rozwiązania za rozsądną cenę, znalezienie najlepszego telefonu konferencyjnego VoIP może być powolnym i czasochłonnym procesem.

Aby ci pomóc, oto krótkie podsumowanie każdego telefonu konferencyjnego, który sprawdziłem i polecam.

Jeśli używasz już Nextiva One do połączeń VoIP i komunikacji, wybierz ich wybór telefonów konferencyjnych. Dzięki opcjom od Poly, Cisco i Snom, istnieje potężne, ale niedrogie rozwiązanie dla każdego.

Skywin Wireless jest mały, ale potężny i jest świetną opcją dla mniejszego zespołu konferencyjnego, który chce niedrogiego i niezawodnego rozwiązania. Robi dokładnie to, co mówi.

Bezprzewodowy Zestaw Głośnomówiący eMacros to telefon konferencyjny o dużym zasięgu, dokładnie 10 stóp. Odbierze dźwięk konferencji w wyrazistej definicji, dając każdemu dzwoniącemu wciągające wrażenia.

Polecam przeczytanie recenzji dla każdego urządzenia, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak to jest używać go w różnych sytuacjach. Jest to prawdą, nawet jeśli twój Telefon konferencyjny z wyboru może pochwalić się znakomitą 4 – lub 5-gwiazdkową recenzją, tak jak w przypadku wszystkich modeli, które polecam tutaj.