Najlepszy Hosting Dla Resellerów

Chcesz przejść od razu do odpowiedzi? Najlepszym dostawcą hostingu dla większości ludzi jest zdecydowanie A2 Hosting.

Hosting dla sprzedawców jest świetny, ponieważ jest łatwiejszy i szybszy niż założenie własnej firmy hostingowej od podstaw.

Nie musisz martwić się o sprzęt, zasoby ani inne kosztowne koszty związane z zarządzaniem serwerami i obiektami hostingowymi. Jest to inteligentny sposób dla programistów i agencji, aby zarobić dodatkowe pieniądze od swoich obecnych klientów.

Nie wiesz, z którą wybrać? Nie martw się. Przyjrzałem się dogłębnie dziesiątkom planów hostingowych dla sprzedawców. Poniżej przejrzałem sześć najlepszych z nich.

Najlepsi dostawcy hostingu dla resellerów i plany na 2022

 1. A2 Hosting – najlepszy do skalowania małych i średnich list klientów.
 2. SiteGround – najlepsze dla istniejących agencji.
 3. HostGator – najbardziej opłacalne plany odsprzedawców.
 4. InMotion Hosting – najlepsze plany VPS do zarządzania witrynami e-commerce.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o każdym z najlepszych dostawców hostingu odsprzedawców na mojej liście, aby znaleźć najlepszą opcję dla ciebie.

#1. A2 Hosting-najlepszy do skalowania małych i średnich list klientów

 • Normalnie $18.99 / miesiąc
 • Panel sterowania WHM
 • Darmowa Domena i certyfikat SSL
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy w każdej chwili

A2 Hosting oferuje jedne z najszybszych prędkości dla hostingu. Są również bardzo niezawodne pod względem czasu pracy. Oba są kluczowe w branży hostingu.

Ich wybór sprzedawcy jest świetny dla tych z Was, którzy chcą wysokiej jakości usługi w przedziale cenowym od niskiej do średniej. Oto przegląd podstawowych planów hostingowych dla sprzedawców A2.

Ceny te odzwierciedlają zapisanie się na trzy lata. Rejestracja na krótszy okres czasu zwiększy cenę. Na przykład Kickstart kosztuje 24,99 USD miesięcznie za jeden rok lub 34,99 USD miesięcznie.

Oprócz tych planów, A2 oferuje jeszcze cztery, więc skalowanie w górę nie będzie problemem.

Zauważysz, że mają plany regularne i „Turbo”. Gorąco polecam pójście z planami Turbo, ponieważ jest to jedyny sposób, aby uzyskać legendarną prędkość A2. Regularne plany są w porządku, ale jeśli jesteś w grze sprzedawcy, zapewnienie klientom najlepszej możliwej wydajności pomoże Ci się rozwijać.

Zauważ, że dzięki podstawowym planom hostingowym, Kickstartowi i Turbo Kickstartowi nie otrzymujesz darmowych WHMC, co jest kluczowe dla zarządzania klientami.

Możesz kupić dodatek WHMCS za $ 10 miesięcznie, ale w tym momencie możesz równie dobrze uaktualnić go do pakietu, który zawiera go za darmo.

Dzięki planom odsprzedawcy powyżej Kickstartu możesz również mieć większą liczbę kont klientów. O ile nie planujesz zachować małych rozmiarów, polecam zacząć od startu lub wyżej.

W moim badaniu A2 hosting review odkryłem, że A2 Hosting zobowiązuje się do 99.9% uptime rate. Ich serwery są do 20 razy szybsze niż ich konkurenci (jeśli korzystasz z planów Turbo) i mają niesamowity system obsługi klienta.

#2. SiteGround-najlepsze dla istniejących agencji

 • Zaczyna się tylko $6.99 / miesiąc
 • 20 GB przestrzeni internetowej
 • Nieograniczona liczba witryn i baz danych
 • 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy

SiteGround to kolejny duży gracz w branży hostingu. Nic więc dziwnego, że oferują doskonałe plany hostingowe dla sprzedawców.

SiteGround sprzedawał „kredyty dla odsprzedawców”, gdzie każdy kredyt był wart jednego roku hostingu dla strony internetowej.

Jednak teraz mają trzy pakiety dla sprzedawców o różnych poziomach przestrzeni internetowej i wsparcia.

Każdy plan zawiera nieograniczoną liczbę stron internetowych, scentralizowany pulpit nawigacyjny, bezpłatną instalację WP, automatyczne aktualizacje, codzienne i na żądanie kopie zapasowe, bezpłatne SSL, CDN i e-mail, łatwą inscenizację i nieograniczoną liczbę baz danych.

Jeśli zaczniesz od planu GrowBig, jest to $ 6.99 miesięcznie. Plan GoGeek wynosi $10.79 miesięcznie i obejmuje priorytetowe wsparcie oraz możliwość obsługi klientów white-label. Plan odsprzedaży w chmurze zaczyna się od $80 miesięcznie, a także zapewnia konfigurowalny dostęp klienta i możliwość dostosowania zasobów witryny.

Ważne jest, aby pamiętać, że te fantastyczne ceny są promocyjnymi stawkami i zostaną odnowione po znacznie wyższej cenie.

Podczas gdy SiteGround oferuje doskonałą usługę bezpłatnych codziennych i na żądanie kopii zapasowych, brakuje im niektórych ważnych funkcji odsprzedawcy, takich jak brak automatycznych rozliczeń lub funkcji odsprzedaży nazwy domeny, i nie jest tak naprawdę zbudowany do skalowania. Ale SiteGround jest idealny dla istniejących firm, aby rozszerzyć swoją ofertę, ze względu na już wbudowane rozliczenia i klientów.

Same ceny sprawiają, że SiteGround jest najlepszym wyborem dla sprzedawców. Jeśli jesteś małą agencją z garstką stron internetowych do zarządzania i chcesz się rozwijać, system cen SiteGround umożliwia dodanie odsprzedaży do swojej oferty. Przeczytaj więcej o ich usługach hostingowych w mojej pełnej recenzji SiteGround.

#3. HostGator – najbardziej opłacalne plany odsprzedawców

 • Od $19.95 / miesiąc
 • Hostuj nieograniczone domeny
 • Darmowy certyfikat SSL
 • 45-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy

HostGator jest liderem w branży hostingu. Ponadto oferują również świetne opcje dla sprzedawców.

Oferują trzy różne plany odsprzedawców:

Jak widać, punkty cenowe dla wszystkich trzech są w granicach $5 od siebie-ale pamiętaj: jest to stawka Promocyjna.

Plan odnawia się odpowiednio w cenie 29,95 USD, 41,95 USD i 59,95 USD. Ale możesz zablokować tę stawkę wstępną przez pierwsze 36 miesięcy.

Wszystkie plany odsprzedawcy pochodzą z wielkich korzyści, takich jak:

 • Nieograniczone domeny
 • Darmowy certyfikat SSL
 • Prywatne serwery nazw
 • Konta e-mail
 • Konta FTP
 • Konta MySQL

Plan, który wybierzesz, zależy od tego, czego potrzebuje Twoja strona internetowa (oczywiście). Miej więc oko na przepustowość i pamięć dla każdego z nich.

Na szczęście HostGator ułatwia skalowanie. Jeśli zaczniesz od planu aluminium lub miedzi, możesz uaktualnić za darmo w dowolnym momencie.

Wszystkie plany odsprzedawców są dostarczane z bezpłatnym oprogramowaniem rozliczeniowym WHMCS, które ułatwia zarządzanie klientami.

Otrzymasz również Panel sterowania WHM do monitorowania stanu serwera i ustawiania limitów dla rzeczy takich jak miejsce na dysku i przepustowość dla klientów.

Jeśli jesteś już sprzedawcą i chcesz zmienić dostawców, HostGator oferuje do 80% off transfery i rejestracje.

HostGator gwarantuje szybkość działania 99.9%. Nie musisz więc martwić się o to, że twoi klienci są zdenerwowani wydajnością swojej strony internetowej.

Innym powodem, dla którego polecam HostGator dla reseller hosting, jest ich wsparcie.

Oferują całodobową obsługę klienta przez telefon i czat na żywo. Automatyczne cotygodniowe kopie zapasowe i monitorowanie serwera 24/7 są również standardem. Dodatkowo otrzymasz 45-dniową Gwarancję Zwrotu pieniędzy, co oznacza więcej niż wystarczająco dużo czasu, aby sprawdzić, czy jesteś zadowolony ze swojego planu.

#4. InMotion Hosting-najlepsze plany VPS do zarządzania witrynami e-commerce

 • Normalnie $29.99 / miesiąc
 • 25 kont cPanel
 • Darmowe dedykowane IP
 • 90-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy

W przeciwieństwie do innych dostawców hostingu, którzy oferują trzy lub cztery plany hostingowe dla odsprzedawców, InMotion Hosting ma sześć!

Można więc śmiało powiedzieć, że InMotion prawdopodobnie ma plan na każdą z Twoich potrzeb. Oto zestawienie tego, co oferuje każdy plan dla odsprzedawców:

Pakiety ” R „są współdzielonymi planami hostingowymi, a Pakiety” VPS ” są wirtualnymi prywatnymi serwerami.

Takie rzeczy jak miejsce na dysku, Miesięczna przepustowość i dedykowane adresy IP zwiększają się z każdym planem. Ceny planów odsprzedawcy InMotion Hosting są następujące:

 • R – 1000s – $21.39 miesięcznie (odnawia się po $29.99)
 • R – 2000s – $29.99 miesięcznie (odnawia się po $39.99)
 • R – 3000s – $41.24 miesięcznie (odnawia się po $57.99)
 • VPS – $50.99 miesięcznie (odnawia się po $71.99)

Jak to porównać do innych dostawców hostingu, które do tej pory sprawdziliśmy? Zobaczmy.

Najlepszy pakiet hostgatora oferuje 140 GB miejsca na dysku i 1400 GB przepustowości. Najbliższe plany to R-2000 i R-3000 firmy InMotion. Oba są w podobnych cenach, jak również.

Największą różnicą jest to, że InMotion ma jeszcze więcej opcji. Ich najlepszy plan VPS ma 125 GB miejsca na dysku i nielimitowaną przepustowości miesięcznie.

Oznacza to, że plany odsprzedawców InMotion mogą obsługiwać więcej klientów i więcej miesięcznego ruchu niż inne opcje na naszej liście. Oferują plany dla początkujących sprzedawców, takie jak R-1000s, zaawansowane plany, takie jak VPS 3000, a mimo to mają cztery inne plany pomiędzy.

Dzięki planowi sprzedawcy VPS możesz nawet zarządzać witrynami e-commerce. Będziesz miał również dostęp do roota, aby wprowadzić niestandardowe zmiany na serwerze.

InMotion oferuje bezpłatne oprogramowanie do fakturowania, darmowy cPanel i WHM, bezpłatne dyski SSD, usługi white label, ochronę przed atakami DDoS i złośliwym oprogramowaniem oraz funkcje zarządzania serwerami dla wybranych pakietów.

Mają również 90-dniową Gwarancję Zwrotu pieniędzy, co jest prawie niespotykane w przestrzeni hostingowej.

Ogólnie Rzecz Biorąc, InMotion Hosting ma plan dla wszystkich sprzedawców. Ale polecam je, jeśli masz wielu klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o InMotion, sprawdź moją pełną recenzję InMotion hosting.

Czym jest reseller hosting?

Reseller hosting umożliwia sprzedaż hostingu innym osobom.

Jest to zasadniczo hosting stron internetowych z białą etykietą. Kupujesz usługę od większej firmy hostingowej, a następnie odsprzedajesz tę usługę swoim klientom.

Sprzedawca koncentruje się na marketingu i sprzedaży, pozostawiając wszystkie ciężary większej usłudze hostingowej.

Z reseller hosting, można ustawić ceny hostingu dla swoich klientów. Tak długo, jak dostawca otrzymuje miesięczną stawkę, niebo jest limitem dla tego, co możesz pobierać. Ponieważ będziesz płacić hurtowe stawki firmie hostingowej, istnieje możliwość uzyskania znacznych marż zysku.

Jeśli rzucisz go poprawnie, twoi klienci pokochają tę opcję. Stajesz się one-stop-shop dla ich strony internetowej. Zajmujesz się już takimi sprawami, jak rozwój i projektowanie, więc dlaczego nie zająć się również hostingiem?

Dla kogo jest hosting resellera?

Jeśli uruchamiasz witrynę od zera lub po prostu szukasz nowego dostawcy usług hostingowych, hosting resellera nie jest dla ciebie.

W większości przypadków hosting dla sprzedawców jest przeznaczony dla programistów, projektantów stron internetowych i agencji.

Jeśli jednak jesteś przedsiębiorcą w dziedzinie technologii, możesz zobaczyć okazję, aby zarobić dodatkowe pieniądze jako sprzedawca.

Na przykład, jeśli posiadasz lokalny sklep komputerowy, możesz potencjalnie zacząć odsprzedawać pakiety hostingowe klientom w Twojej społeczności.

Niezależnie od tego, czy jesteś samodzielnym programistą, dużym przedsiębiorstwem, czy gdziekolwiek pomiędzy, hosting dla odsprzedawców jest odpowiedni, jeśli planujesz zarządzać co najmniej witrynami 10 lub więcej. Cokolwiek mniej niż to nie będzie warte twojego czasu ani wysiłku.

Oprócz dodatkowych zysków, które możesz uzyskać z bieżących pakietów klientów, hosting dla odsprzedawców to świetny sposób na utrzymanie klientów na dłuższą metę.

Jeśli stworzysz i zaprojektujesz stronę internetową dla kogoś, nie będzie on potrzebował Twoich usług na zawsze. Ale jeśli możesz jednocześnie zarządzać ich usługą hostingową, będziesz nadal otrzymywać cykliczne dochody długo po zakończeniu rozwoju.

Wniosek

Hosting dla sprzedawców to świetny sposób na to, aby Programiści, Agencje i przedsiębiorcy zarabiali cykliczne przychody.

Bez względu na to, czego szukasz, skorzystaj z naszego przewodnika, aby ci pomóc.

Oto szybkie podsumowanie najlepszych planów hostingowych dla sprzedawców w 2022, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą opcję dla swoich potrzeb:

TOP4 Najlepsze Plany Hostingowe dla Resellerów w 2022 roku

 1. A2 Hosting – najlepszy do skalowania małych i średnich list klientów.
 2. SiteGround – najlepsze dla istniejących agencji.
 3. HostGator – najbardziej opłacalne plany odsprzedawców.
 4. InMotion Hosting – najlepsze plany VPS do zarządzania witrynami e-commerce.