Najlepszy Hosting dla WordPress

Chcesz przejść od razu do odpowiedzi? Najlepszym hostingiem dla większości ludzi jest zdecydowanie Hostinger.

Więc zdecydowałeś się zbudować swoją witrynę z WordPress.

Świetny wybór!

Następnym krokiem jest znalezienie najlepszego hostingu dla Twojej witryny WordPress. Rozwiązanie hostingowe specyficzne dla WordPress jest absolutnie warte tego, aby zapewnić lepszą obsługę, wydajność i wsparcie dla instalacji WordPress.

Przejrzeliśmy mnóstwo dostępnych hostów i uszeregowaliśmy najlepsze osiem opcji dostępnych dla WordPress—w tym dostawców, których sam WordPress poleca.

A jeśli tego potrzebujesz, w tym poście dowiesz się więcej o tym, jak działa hosting WordPress.

TOP5 Najlepsze Hostingi WordPress w 2022

Wszystkie te firmy oferują najlepszy hosting dla WordPress. Twoja witryna będzie na serwerze, na którym znajdują się tylko witryny WordPress. Zwiększa to Bezpieczeństwo i wydajność, co prowadzi do lepszego doświadczenia dla klientów.

Oto gospodarze, którzy zapewniają dziś najlepszy hosting WordPress:

 1. Hostinger – najlepszy do hostowania setek witryn przy skromnym budżecie
 2. Bluehost – najlepszy do tworzenia pierwszej strony WordPress
 3. Siteground – najlepsze dla witryn e-commerce z łatwą migracją witryny
 4. WP Engine – najlepszy do hostowania wielu witryn WordPress z mnóstwem ruchu
 5. Kinsta – najlepszy do automatycznego skalowania w przypadku nieoczekiwanych skoków w ruchu na stronie

W zależności od twoich celów, jeden host może pracować lepiej niż inny dla Twoich konkretnych potrzeb.

Poniżej znajdziesz szczegółowe recenzje, które wyjaśniają moje zalecenia, a następnie krótką sekcję taktyczną, która pomoże Ci ocenić Twoje opcje.

#1-Hostinger-najlepsze dla hostingu setek witryn w skromnym budżecie

 • Zaczyna się już od 7.99zł / miesiąc
 • Cennik miesięczny
 • Darmowa domena i certyfikat SSL
 • 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy

Hostinger wyróżnia się znakomitym czasem ładowania wraz z niskimi cenami.

Jak nisko? Zwykle Hostinger wynosi 14.99zł/miesiąc. Ale jest umowa, która daje Ci 73% zniżki na ich stawki.

To znaczy, że możesz zapłacić tylko 7.99zł / miesiąc dla pojedynczego hostingu współdzielonego-który jest nie do pobicia w porównaniu do innych hostów internetowych.

Ale oto kicker: za kolejny Dolar więcej miesięcznie możesz zbudować witryny 100 wraz z 100 GB pamięci SSD, darmową pocztą e-mail i nieograniczoną przepustowością.

To prawda, za cenę jednej filiżanki kawy każdego miesiąca będziesz mógł hostować do stron internetowych 100. To wspaniała umowa.

Z ich świetnymi cenami, czy to oznacza, że będziesz poświęcać jakość? Nie. W rzeczywistości uzyskasz solidną niezawodność czasu pracy dzięki Hostinger.

W naszych badaniach odkryliśmy, że Witryny na Hostinger miały kilka miesięcy w zakresie 99.8% i spadły do 99.04%. Ale niektóre miesiące zapewniły również czas działania 100%. Ogólnie rzecz biorąc, nie będziesz się zbytnio martwić o ich czas pracy, zwłaszcza jeśli masz mniejszą osobistą stronę internetową.

Czas ładowania jest również dość szybki. Według ich strony internetowej Czas reakcji serwera zegary na około 43 milisekund, co jest bardzo szybkie. Dla porównania, to tylko 13 milisekund „wolniej” niż uderzenie pioruna.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to świetny hosting, jeśli chcesz mieć dobre ceny z wysokiej jakości hostingiem. Jeśli chcesz zmaksymalizować liczbę witryn, które możesz hostować przy niskich kosztach, Zarejestruj się z Hostinger już dziś.

#2-Bluehost-najlepsze do tworzenia pierwszej strony WordPress

 • Normalnie $8.99 / miesiąc
 • Darmowa Domena i certyfikat SSL
 • Polecane przez WordPress
 • 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy

Bluehost jest jednym z najbardziej popularnych i zaufanych hostów internetowych na rynku.

To z trzech powodów.:

 • Łatwość użycia. BlueHost trzyma rękę przez cały proces rozruchu. Po zarejestrowaniu się będziesz mógł natychmiast zainstalować WordPress. Twoja strona zostanie uruchomiona w ciągu 15 minut od rozpoczęcia. Pro tip: Jeśli potrzebujesz pomocy, oto nasz pełny przewodnik, jak stworzyć stronę internetową.
 • Praktyczna Obsługa Klienta. Chociaż nie sądzimy, że kiedykolwiek będziesz musiał kontaktować się z przedstawicielem obsługi klienta, możemy śmiało powiedzieć, że jesteś w bardzo dobre ręce, jeśli trzeba. Bluehost ma wielokrotnie nagradzany zespół obsługi klienta 24 / 7, który pomoże Ci w razie jakichkolwiek problemów (np. cyberataki, awarie witryny).
 • Przystępne Ceny. Bluehost ma również jedne z najniższych cen w okolicy, z planami tak niskimi jak $2.95 / miesiąc. To niewiarygodnie tanie.

Jako takie są idealnym gospodarzem do wyboru, jeśli dopiero zaczynasz.

Tak, będziesz na współdzielonym hostingu. Tak więc, jeśli ty lub ktoś inny na twoim serwerze otrzyma ogromny skok ruchu, Twoja strona może ulec awarii.

Ale szczerze mówiąc, to prawie nigdy się nie zdarza. Miałem strony internetowe na współdzielonym hostingu od ponad dekady i nigdy nie miałem strony w dół.

Jeśli kiedykolwiek chcesz uaktualnić, oferują również zarządzany hosting WordPress, który zaczyna się od $9.99 / miesiąc. Nie jest to najniższa cena, jaką widziałem—ale nadal jest to jedna z najtańszych opcji zarządzanego hostingu.

Wartość, którą otrzymujesz od Bluehost, nie może być pokonana. Jest wystarczająco potężny dla większości stron internetowych i są one również powszechnie zalecane w całej branży.

#3-SiteGround-najlepsze dla witryn e-commerce z łatwą migracją witryny

 • Zaczyna się od $3.99 / miesiąc
 • Darmowe SSL, e-mail, CDN i kopie zapasowe
 • Polecane przez WordPress
 • 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy

SiteGround to kolejny z zalecanych hostów internetowych WordPress. Oferują one niezwykle niedrogie zarządzane rozwiązania hostingowe, które są również potężne.

Tam, gdzie naprawdę świecą, jest to, jak łatwo:

 • Migrować do ich gospodarza. Ich bezpłatne narzędzie migrator pozwala łatwo przenieść starą witrynę na swoją witrynę w ciągu zaledwie kilku dni. Nie jest wymagana wiedza na temat rozwoju ani kodowania.
 • Załóż sklep internetowy. Dzięki potężnej kombinacji WordPress i WooCommerce będziesz mógł skonfigurować witrynę ecommerce, aby zacząć zarabiać w mgnieniu oka. Poważnie, wystarczy kilka kliknięć.

Podoba mi się również ich zaawansowane funkcje dla WordPress, takie jak automatyczne aktualizacje i zwiększone bezpieczeństwo we wszystkich planach SiteGround. Otrzymasz również darmowe codzienne kopie zapasowe. To niesamowita oferta dla najniższych cen.

Obejmuje to większość problemów, na które możesz napotkać, uwalniając więcej czasu na skupienie się na swojej firmie lub projekcie. Możesz przeczytać jeszcze więcej o ich oferowanych usługach w mojej pełnej recenzji hostingu SiteGround.

Polecam Plan StartUp. Daje Ci 10 GB miejsca i do 10 000 odwiedzających na jedną stronę. Ten plan wstępny wynosi $3.99 / miesiąc za pierwszy rok (opłacony z góry).

Możesz jeszcze bardziej zwiększyć swoją witrynę WordPress lub WooCommerce, przechodząc o krok do growbig. Dzięki temu możesz korzystać z własnego ultraszybkiego PHP SiteGround, aby jeszcze bardziej przyspieszyć wrażenia odwiedzających. Dodatkowo otrzymujesz bezpieczeństwo kopii zapasowych witryny na żądanie, wszystko za $ 6.69 miesięcznie. Największy plan to GoGeek za $ 10.69 miesięcznie z 40 GB przestrzeni internetowej, priorytetową obsługą, stagingiem + Git i możliwością obsługi klientów white-label.

Wszystko powiedziane, jest to świetny host dla sklepów internetowych na WordPress, witryn ecommerce, które chcą przełączyć się na lepszego hosta i każdego, kto chce solidnego bezpieczeństwa i łatwych kopii zapasowych witryn dla swoich stron.

Zacznij korzystać z SiteGround już dziś.

# 4-WP Engine-najlepszy do hostowania wielu witryn WordPress z mnóstwem ruchu

 • Zaczyna się od $22.50 / miesiąc
 • Największa nazwa w hostingu WP
 • Produkt premium w cenie premium
 • Łatwo wszystko wokół najlepiej

Dla profesjonalistów polecam WP Engine. Jest świetny do zarządzanego hostingu WordPress.

Jeśli próbujesz zrobić coś poważnego i zbudować blog lub firmę o dużym natężeniu ruchu, jest to zdecydowanie najlepiej zarządzany host WordPress.

Ale nie polecam go każdemu, kto dopiero zaczyna, ponieważ jest znacznie droższy. Mówimy między $30 i ponad $100 każdego miesiąca w porównaniu do zakresu $4 do $15. Większość witryn WordPress zrobiłaby znacznie lepiej z Bluehost lub Siteground. Nie tylko zaoszczędzisz trochę pieniędzy—nie będziesz potrzebował poważnych funkcji dostarczanych z WP Engine.

Za $22.50 / miesiąc, płatne rocznie, możesz hostować jedną witrynę 10GB z limitem miesięcznych odwiedzających 25,000. Następny poziom usługi to $44.25 / miesiąc dla dziesięciu witryn i miesięcznych odwiedzających 100,000. Jeśli dostaniesz skok w korku i przekroczysz te limity ruchu, zostaniesz uderzony opłatami za przekroczenie.

Może się to wydawać dużo pieniędzy za mniej zasobów (zwłaszcza w porównaniu z usługami takimi jak Hostinger i Bluehost), ale pamiętaj, że jest to zarządzane Hosting WordPress.

Jako host zarządzany, WP Engine profesjonalnie utrzymuje szybkość i bezpieczeństwo na poziomie serwera—co oznacza, że nie musisz nic robić, aby zmaksymalizować wydajność.

Nie musisz badać i polegać na wtyczkach, aby skrócić czas ładowania ani stać się ekspertem w zakresie najlepszych praktyk budowania witryny lean.

Nie musisz też poświęcać czasu na instalowanie i aktualizowanie wtyczek, uruchamianie kopii zapasowych lub wdrażanie funkcji bezpieczeństwa, aby odeprzeć ataki brute force. WP Engine dba o to wszystko za kulisami.

Obsługa klienta jest również doskonała, ze wsparciem 24/7 z możliwymi do śledzenia biletami serwisowymi i kompleksową bazą wiedzy.

Personel pomocniczy WP Engine to eksperci WordPress, zapewniający szczegółowe odpowiedzi na twoje pytania i problemy.

Za każdym razem, gdy musiałem skontaktować się z obsługą klienta, zawsze byłem pod wrażeniem. Szybkość, dokładność i doświadczenie są światowej klasy.

Podsumowując: WP Engine to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz poważnie zająć się rozwijaniem witryn WordPress.

#5-Kinsta-najlepszy do automatycznego skalowania dla nieoczekiwanych skoków w ruchu drogowym

 • Cena zaczyna się od $30 / miesiąc
 • Premium zarządzany hosting WordPress
 • Wszystkie funkcje dostępne we wszystkich planach
 • Stworzony z myślą o skalowalności

Kinsta to świetna alternatywa dla WP Engine, jeśli coś o WP Engine nie żel z Tobą.

To, co naprawdę odróżnia je od WP Engine, to funkcja automatycznego skalowania. W przypadku nieoczekiwanego wzrostu ruchu ich serwery automatycznie przydzielą więcej procesora i pamięci RAM do twojej witryny.

Jest to świetne rozwiązanie dla stron internetowych, które często widzą rzadkie skoki ruchu, takie jak gdy artykuł staje się wirusowy lub jeśli masz sporadyczne premiery produktów.

Oznacza to, że nie będziesz musiał się martwić o spowolnienie lub awarię witryny, gdy pojawi się napływ czytelników. Zamiast tego Kinsta dba o to za Ciebie.

Może to być bardzo dobre dla stron internetowych, które doświadczają niespójnej wydajności ruchu (np. wirusowe artykuły i filmy, duże premiery produktów).

Oferują również mnóstwo planów cenowych zapewniających doskonałą skalowalność. W rzeczywistości oferują plany 10, a także konfigurowalne rozwiązanie dla przedsiębiorstw.

Ceny zaczynają się od $30 / miesiąc dla miesięcznych odwiedzających 25,000 i skalują się stamtąd.

Podsumowując: Kinsta może obsłużyć każdy wolumen ruchu, którego potrzebujesz. Nie będziesz musiał się martwić o zmianę z wyrastających z nich.

Jedną szczególnie miłą rzeczą w Kinsta jest to, że masz dostęp do tych samych funkcji w każdym planie, w przeciwieństwie do uaktualnienia do planu o wyższej cenie, aby coś Odblokować.

To również sprawia, że ceny Kinsta są bardzo proste. Wybierz plan na podstawie ruchu i jesteś gotowy do pracy.

Jak wybrać najlepszy Hosting dla WordPress

Teraz wiesz o kilku dobrych wyborach na hosting – ale jaki jest najlepszy dla Ciebie i Twojej firmy?

Poniżej znajdują się najważniejsze uwagi, które podjęliśmy podczas tworzenia tej listy. Użyj ich, aby poprowadzić swoją decyzję przy wyborze dostawcy hostingu WordPress.

Uwaga: celowo nie uwzględniliśmy prędkości i czasu pracy na naszej liście. Te dwie rzeczy powinny być oczywiste, gdy szukasz dobrego dostawcy usług hostingowych wszystkich pasków.

Zamiast tego przyjrzeliśmy się kilku ważnym kwestiom, o których nie pomyślelibyście od razu—ale są one nie mniej istotne.

Wiele stron czy jedna strona?

Każdy dostawca z naszej listy oferuje różne rozwiązania, jeśli chcesz hostować wiele witryn. Dlatego ważne jest, aby upewnić się, że dostawcy mogą obsługiwać wszystkie witryny, które planujesz hostować.

Musisz również wziąć pod uwagę cenę i funkcje, które otrzymasz z każdym konkretnym pakietem.

Na przykład WPEngine oferuje kilka świetnych pakietów, jeśli chcesz zarządzać wieloma stronami internetowymi. Ich pakiety hostingowe dla wielu witryn zaczynają się od $44.25 miesięcznie z trzema witrynami. Otrzymasz również 125 GB przepustowości każdego miesiąca wraz z 15 GB pamięci masowej.

Skaluje się stamtąd do ich pakietu wzrostu, który jest $86.25 miesięcznie-niezły skok. Ale w końcu otrzymujesz witryny 10 zawarte w tym pakiecie z większą przepustowością i pamięcią masową.

Kinsta to również kolejna świetna opcja, jeśli szukasz rozwiązań wielozadaniowych. Ich pakiety również dobrze się skalują. Jeśli więc zdobędziesz więcej klientów, którzy potrzebują stron internetowych,możesz po prostu uaktualnić swój pakiet.

Dzięki dostawcom takim jak Bluehost możesz uzyskać nieograniczoną liczbę stron internetowych za jedyne $5.45 miesięcznie—ale to ma haczyk: będzie całkowicie niezarządzany.

Oznacza to, że nie wiąże się to z poziomem obsługi klienta i automatycznej konserwacji, który uzyskasz dzięki zarządzanemu hostingowi (ale zajmiemy się tym później).

Obsługa klienta, która jest rzeczywiście pomocna

Chcesz, aby Twoja strona działała tak płynnie, jak to możliwe, szczególnie jeśli na tym zarabiasz. Tak więc, gdy coś pójdzie nie tak-jak twoja strona internetowa się psuje lub napotkasz naruszenie bezpieczeństwa lub cyberatak-chcesz, aby ktoś w Twoim narożniku wyciągnął cię z tego zamieszania.

Dlatego dobra Obsługa klienta jest tak ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o Hostie WordPress.

Jednym z najlepiej sprawdzonych zespołów obsługi klienta WordPress hosting jest WPEngine. ich zespół jest pod ręką 24 / 7 / 365, aby pomóc ci w każdej sprawie, jeśli Twoja strona doświadcza problemów.

Oczywiście kompromis polega na tym, że są zarządzany host WordPress. To znaczy, że są bardziej kosztowne. Z tą ceną jest jednak świetna usługa hostingowa wraz z zespołem wsparcia, który będzie do twojej dyspozycji, aby pomóc ci zoptymalizować witrynę i przeprowadzić ją przez wszelkie przestoje.

Help desk i personel pomocniczy zarządzanej witryny WordPress to eksperci WordPress. Rozumieją Twoją witrynę i wtyczki, których używasz. Są one zasadniczo zoptymalizowane, aby ci pomóc-nie są normalnym hostem, w którym klienci uruchamiają różnego rodzaju aplikacje.

Ponadto zarządzane hosty zbudowały swój model biznesowy na świadczeniu usług, w przeciwieństwie do tańszych hostów, które mogły nie zainwestować w obsługę klienta lub które mogą nawet celowo zapewnić „nieznośne wsparcie techniczne.”

Nie oznacza to, że niezarządzane opcje nie oferują doskonałej obsługi klienta. W rzeczywistości hosty takie jak Bluehost oferują wielokrotnie nagradzaną obsługę klienta 24 / 7 dla wszystkich Twoich potrzeb. Mogą jednak nie znać Twojej witryny, a także zarządzanego hosta WordPress.

Mogą być szczególnie pomocne, jeśli przenosisz się lub aktualizujesz swojego dostawcę hostingu z innego. To prowadzi nas do następnego rozważenia…

Hosting zarządzany a Niezarządzany

Jest to prawdopodobnie jedna z najważniejszych decyzji, jeśli chodzi o wybór hosta internetowego WordPress z tej listy.

Określa wszystko, od poziomu obsługi klienta, przez Bezpieczeństwo, po cenę.

Po pierwsze, przejdźmy przez normalny hosting WordPress. Otrzymasz zwykłego hosta internetowego, a ten host zwykle zapewnia łatwy sposób instalacji WordPressa. Masz hosta, WordPress jest zainstalowany i to wszystko.

Jest to znane jako niezarządzane WordPress hosting-i większość WordPress hosting działa w ten sposób. Po instalacji jednym kliknięciem otrzymasz podstawową wersję WordPressa, tę samą wersję, którą uzyskasz, jeśli zainstalujesz WordPressa na serwerze, który posiadasz.

Zarządzane Hosting WordPress podnosi poprzeczkę, a otrzymasz kilka dodatkowych rzeczy.

Zamiast podstawowego hosta z zainstalowanym WordPressem, wszystko jest zbudowane od podstaw z myślą o WordPressie. Infrastruktura hostingowa jest dostosowana do WordPressa, a firma hostingowa Zwykle dostosowuje się do WordPressa, aby był lepszy.

Twoja strona będzie o wiele szybsza, bezpieczniejsza i będziesz mieć znacznie lepsze wsparcie, ponieważ zespół hostingowy specjalizuje się w WordPress.

Minusem jest to, że zarządzany hosting WordPress jest droższy. To ma sens, dostajesz więcej wartości, więc cena jest wyższa.

Migracja Witryny Bez Bólu Głowy

Hosting WordPress jest zazwyczaj upgrade ze starych współdzielonych rozwiązań hostingowych.

W związku z tym prawdopodobnie migrujesz swoją witrynę do nowego hosta, jeśli to czytasz.

Dobry hosting pomoże Ci łatwo i bezproblemowo przeprowadzić migrację witryny między hostami. Może to oznaczać, że będą mieli dedykowanego technika pracującego dla ciebie przez proces lub będą mieli zespół obsługi klienta, który poprowadzi Cię przez proces samodzielnie.

Niektórzy mogą nawet pobierać nieco więcej opłat za migrację witryny—i naszym zdaniem jest to zazwyczaj całkowicie warte ceny.

Podczas badania zobacz, co każdy dostawca hostingu daje ci pod względem migracji witryny. Na przykład SiteGround ma bezpłatne narzędzie migrator, którego możesz użyć, aby uzyskać witrynę na swoim hoście.

WPEngine to kolejny, który oferuje wtyczkę migracji. Po pobraniu wtyczka zajmuje się całą skomplikowaną pracą.

Jeśli chcesz przenieść swoją witrynę z nowego hosta, sprawdź, co dostawca hostingu WordPress oferuje, aby pomóc w przeniesieniu witryny. Będziesz potrzebował jak największej pomocy w tym zakresie.

Podsumowanie: Najlepsze Hosty Internetowe WordPress

Jeśli tworzysz swoją pierwszą witrynę WordPress lub szukasz swojego pierwszego hosta, wybierz Hostinger. Po skonfigurowaniu konta możesz łatwo zainstalować WordPress za pomocą kilku kliknięć. Stamtąd masz w pełni funkcjonującą witrynę WordPress przy niskich kosztach hostingu.

Każdy, kto chce zbudować lub hostować sklep WooCommerce, powinien być w domu na SiteGround.

Agencje i ci, którzy zarządzali wieloma stronami internetowymi, będą dobrze obsługiwani przez jednego z Bluehost.

WP Engine jest najlepszą opcją, ale Kinsta jest solidną opcją, jeśli masz bardzo zmienny ruch.