Najlepsze Oprogramowanie do Rekrutacji

Chcesz przejść od razu do odpowiedzi? Najlepszym oprogramowaniem rekrutacyjnym dla większości ludzi jest zdecydowanie Workable.

Oprogramowanie rekrutacyjne to nowoczesny sposób pozyskiwania i zatrudniania talentów na najwyższym poziomie. Narzędzia te pomagają firmom, menedżerom zatrudniającym, zespołom HR i firmom zatrudniającym usprawnić proces rekrutacji.

Bez oprogramowania rekrutacyjnego jesteś zmuszony ręcznie wykonać wszystkie kroki w procesie rekrutacji, co jest nieefektywne. Musisz ręcznie publikować otwarte pozycje na wielu tablicach zadań. Następnie, gdy odpowiedzi zaczynają napływać, musisz indywidualnie zaplanować wywiady z różnych źródeł.

To ból głowy, delikatnie mówiąc. I może nawet nie znaleźć, lub zatrudnić, najbardziej wykwalifikowanych kandydatów. Prowadzi to do większej rotacji pracowników oraz marnowania czasu i pieniędzy.

Niezależnie od tego, czy jesteś małą firmą zatrudniającą garstkę pracowników rocznie, dużą firmą zatrudniającą dziesiątki kandydatów na dużą skalę, czy agencją rekrutacyjną, która dopasowuje wykwalifikowanych kandydatów do różnych organizacji, oprogramowanie rekrutacyjne jest niezbędne.

TOP 3 Najlepsze Oprogramowania do Rekrutacji 2022

Kontynuuj poniżej, aby zapoznać się z naszymi dogłębnymi opiniami na temat trzech najlepszych narzędzi rekrutacyjnych dostępnych obecnie na rynku. Dowiesz się więcej o funkcjach, korzyściach, cenach i jak znaleźć najlepsze oprogramowanie rekrutacyjne dla Twoich konkretnych potrzeb.

#1-Workable-najlepsze ogólne oprogramowanie rekrutacyjne

 • Darmowe dla pierwszej rekrutacji
 • Zaczyna się od $143
 • Wizualna oś
 • Automatyczne planowanie rozmów kwalifikacyjnych

Workable jest jednym z najlepszych opcji oprogramowania rekrutacyjnego na rynku. Ma unikalną zdolność do obsługi firm, które zatrudniają rzadko, a także organizacji, które zatrudniają kandydatów na dużą skalę.

Ponad 20 000 firm zaufało rekrutacji Workable. Platforma przebadała ponad 85 milionów kandydatów i ułatwiła 1,3 miliona pracowników od momentu uruchomienia w 2012 roku.

Oprogramowanie ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zarządzać całym cyklem życia rekrutacji. Od początkowej otwartej pozycji do oceny najlepszych możliwych kandydatów i włączenia ich do pracy-Workable ma to wszystko.

Workable również Narzędzia automatyzacji. Zautomatyzowanie niektórych procesów i zadań ręcznych, takich jak planowanie rozmów kwalifikacyjnych lub wysyłanie listów ofertowych, jest łatwe.

Niektóre z najlepszych funkcji, korzyści i zalety Workable obejmują:

 • Ponad 200 tablic pracy
 • Ponad 700 otwartych szablonów zadań
 • Listy ofertowe z e-znakiem
 • 70 + integracje (dla rzeczy takich jak sprawdzenie przeszłości i więcej)
 • Markowa strona kariery
 • Zgodność z RODO i EEO / OFCCP
 • Ponad 400 milionów kandydatów do przeszukiwania
 • aplikacja mobilna iOS i Android
 • Obsługa poczty e-mail, telefonu i czatu na żywo

Workable oferuje zewnętrzny portal rekrutera. Ale w większości przypadków oprogramowanie jest przeznaczone do użytku wewnętrznego.

Ceny zaczynają się od 99 USD za pracę miesięcznie z planem „zatrudnij w razie potrzeby”, który jest przeznaczony do rzadkiego zatrudniania. Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji i korzyści programu Workable, poproś o wersję demonstracyjną i niestandardowe ceny za zatrudnianie na dużą skalę. Wypróbuj za darmo przez 15 dni.

#2-Recooty-Najlepsze Oprogramowanie Rekrutacyjne Dla Małych Firm

 • Zaczyna się od $29
 • Za darmo dla 3 aktywnych miejsc pracy
 • Łatwy w użyciu
 • 15-dniowy bezpłatny okres próbny

Recooty jest prawdopodobnie najprostszym narzędziem rekrutacji na rynku. Nawet jeśli po raz pierwszy korzystasz z oprogramowania rekrutacyjnego, jest ono łatwe w użyciu dla każdego. Prawdopodobnie dlatego jest to tak popularny wybór dla małych firm.

Firmy 4,000 + ufają Recooty za zatrudnianie i śledzenie kandydatów. Oprogramowanie pomaga publikować otwarte oferty pracy na ponad 20 popularnych tablicach ogłoszeń, takich jak CareerJet i ziprecruiter.

Dzięki Recooty Twoja firma może przyciągnąć talenty najwyższego poziomu za pomocą pięknie zaprojektowanej strony kariery z brandingiem Twojej firmy.

Użyj oprogramowania do przeglądania aplikacji, planowania rozmów kwalifikacyjnych i zarządzania całym procesem zatrudniania za pomocą wizualnego lejka.

Oto krótki przegląd planów Recooty i cen:

 • Basic – $0
 • Pro- $ 29 miesięcznie
 • Ultra – $49 za użytkownika miesięcznie

Dla maksymalnie trzech aktywnych zadań możesz używać Recooty za darmo. Plan Pro jest przeznaczony dla pojedynczych użytkowników, a warstwa Ultra jest przeznaczona dla zespołów. Plany te wspierają odpowiednio 10 i 25 aktywnych miejsc pracy.

Zaoszczędź 20% na planie Recooty dzięki rocznej subskrypcji. Wypróbuj za darmo przez 15 dni.

#3-Bullhorn-Najlepsze Oprogramowanie Rekrutacyjne Dla Agencji

 • Wbudowany CRM
 • Zarządzanie rozliczeniami klientów
 • Integracja z LinkedIn
 • Zaawansowane raportowanie

Bullhorn to nasz najlepszy wybór dla agencji zatrudnienia. Jeśli masz firmę rekrutacyjną, która pozyskuje kandydatów do różnych firm, to oprogramowanie będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego zespołu.

Oprócz śledzenia kandydatów, Bullhorn ma również wbudowany CRM, który pozwala zarządzać i zdobywać więcej klientów w jednym miejscu. Będziesz także mógł śledzić czas, wysyłać faktury, zarządzać rachunkami i monitorować marże brutto bezpośrednio w Bullhorn.

Oprogramowanie jest zbudowane z myślą o skalowaniu. Będziesz w stanie zwiększyć swoje zlecenia przy jednoczesnym zmniejszeniuczas do wypełnienia. Po znalezieniu najlepszych kandydatów dla swoich klientów możesz bezproblemowo zarządzać procesem wdrażania nowych pracowników.

Bullhorn oferuje również zaawansowane raportowanie. Możesz utworzyć dowolny rodzaj raportu, który zapewni Ci lepszy wgląd i wgląd w aktualny stan Twojej firmy kadrowej.

Inne najważniejsze cechy Bullhorn to:

 • Zarządzanie pracą i publikowanie
 • Wznów parsowanie
 • Integracja poczty e-mail
 • Niestandardowe przepływy pracy
 • Integracja z LinkedIn
 • Śledzenie ołowiu
 • Zarządzanie rurociągami
 • Zarządzanie rozmowami

Cennik nie jest dostępny online. Ale Bullhorn ma wiele planów, aby pomieścić małe zespoły, firmy korporacyjne i wszystko pomiędzy. Poproś o bezpłatną wycenę, aby dowiedzieć się więcej.

Jak znaleźć najlepsze oprogramowanie rekrutacyjne dla Ciebie

Jakie jest najlepsze oprogramowanie rekrutacyjne? Ogólnie rzecz biorąc, nie ma rozwiązania „najlepszego dla każdego”. Istnieją pewne czynniki, które muszą być brane pod uwagę podczas oceny różnych narzędzi.

Jest to metodologia, której użyliśmy, aby zawęzić listę najlepszych wyborów. Możesz go użyć, aby znaleźć najlepsze oprogramowanie rekrutacyjne dla Twojej firmy.

Rozwiązania wewnętrzne vs. agencyjne

Kto będzie korzystał z oprogramowania rekrutacyjnego?

Niektóre narzędzia są przeznaczone dla wewnętrznych menedżerów zatrudniających i zespołów HR. Inne rozwiązania są tworzone dla zewnętrznych agencji zatrudnienia lub firm rekrutacyjnych.

Jako agencja na pewno będziesz chciał szukać funkcji, które pomogą Ci zarządzać klientami oprócz rekrutacji kandydatów. Najlepsze narzędzia rekrutacyjne agencji mają funkcjonalność do fakturowania, śledzenia czasu i CRM.

Wielkość Zatrudnienia

Firma zatrudniająca jednego lub dwóch pracowników rocznie nie ma takich samych potrzeb rekrutacyjnych jak organizacja zatrudniająca ponad 10-20 osób miesięcznie.

Niektóre oprogramowanie faktycznie ograniczy liczbę otwartych ofert pracy, które możesz mieć w ramach planu. Tak więc, aby zatrudniać na skalę, musisz upewnić się, że znajdziesz narzędzie, które pasuje do Twoich potrzeb.

Z drugiej strony, firmy, które zatrudniają rzadko mogą korzystać z taniego lub nawet darmowego oprogramowania rekrutacyjnego. W przeciwieństwie do kontraktów długoterminowych możesz szukać cen płac w trakcie pracy.

Narzędzia Do Wdrażania

Co się stanie po znalezieniu odpowiedniego kandydata za pomocą oprogramowania rekrutacyjnego lub ATS? To tylko połowa sukcesu. Nadal będziesz musiał zatrudnić tego pracownika i wprowadzić go na pokład.

Niezależnie od tego, czy korzystasz z oprogramowania w firmie, czy jako zewnętrzna Agencja Zatrudnienia, poszukaj rozwiązania z narzędziami do wdrażania, takimi jak listy ofertowe, podpis elektroniczny i inne. Niektóre z najlepszych opcji zautomatyzują tego typu procesy dla Ciebie.

Wniosek

Workable i Recooty to najlepsze opcje oprogramowania rekrutacyjnego na rynku. Są one naszym najlepszym wyborem i dostosują się do potrzeb zdecydowanej większości z was.

Jeśli masz agencję zatrudnienia i rekrutacji, spróbuj Bullhorn.

Niezależnie od potrzeb rekrutacyjnych, możesz znaleźć najlepsze oprogramowanie rekrutacyjne dla swojej wyjątkowej sytuacji, korzystając z tego przewodnika.